Ve středu se těšte na premiéru druhé série Sherlocka Holmese!

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 4 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 4Foto: archiv Prima

Ve středu na Prima love přivítáme další pokračování úspěšného seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Každou středu ve 20.15 diváci uvidí premiéru druhé serie kriminálního seriálu. Budeme odkrývat další vraždy, ale i tajemství slečny Watsonové!

Geniální podivín Sherlock Holmes (Johnny Lee Miller) a jeho věrná partnerka, doktorka Watsonová (Lucy Liu), pokračují ve vyšetřování zvlášť zapeklitých případů. Policejní kapitán Tobias „Toby“ Gregson (Aidan Quinn) a detektiv Marcus Bell (Jon Michael Hill) jejich pomoc vítají. Aspoň většinou.

Ve druhé sérii se dvojice neobvyklých, ale o to schopnějších vyšetřovatelů zaplete s precizně vypočítanou vraždou známého matematika, únikem tajných informací, mrtvým příznivcem S&M, temným podsvětím mafie, miliardářem se zabitou snoubenkou nebo tělem napěchovaným v sudu.

Sherlock dříve závislý na drogách se teď nechce vzdát Watsonové, a tak ji navíc začal učit detektivnímu řemeslu. Druhá řada seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté zároveň poodhalí roušku tajemství o tom, proč se dříve uznávaná chiruržka dočkala vykopnutí ze zdravotnictví. „Podle mě je skvělé, že se s tím svěří právě Sherlockovi a že se diváci konečně dozvědí něco víc, protože Watsonová nebývá zrovna otevřená,“ říká Lucy Liu.

Kromě toho se dvojice dostane do Londýna a na scéně se poprvé objeví Sherlockův starší bratr Mycroft, který se – aspoň podle Sherlocka – naschvál snaží dostat Watsonovou do postele.

 Podívejte se na Sherlocka Holmese: Jak prosté už tuto středu ve 20.15 na Prima love!

Článek

Sherlock Holmes: Jak prosté Foto:

Sherlock Holmes a Watsonová. Dají to někdy dohromady?

Sherlock Holmes: jak prosté, to je seriál, který Prima love vysílá každou středu ve 20.15. Fanoušci seriálu s originálním názvem měli nedávno šanci zeptat se jeho tvůrců...

 Poznejte osudovou ženu Sherlocka:

Článek

V Sherlock Holmes: Jak prosté hraje Irene herečka Natalie Dormer

Znáte Irene Adler z Sherlock Holmes: Jak prosté?

Minule jsme psali o těch, co inspirovali Arthura Conana Doyla při psaní postav Sherlocka Holmese i Moriartyho. Skutečný předobraz má však zřejmě i Irene Adler. Seznamte ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír VI (5)
Wolffův revír Foto:
06:05 07:20
9%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016