Ve Sběratelích kostí si zahraje hvězda Melrose Place a Super drbny

Super drbna a její hvězda Foto: Super drbna a její hvězdaFoto: All

Nová velká výzva pro Kůstku a Boothe! Excelentní patoložce nedají spát informace od nepřítele a zloducha Christopha Pelanta. A čeká ji další velký a neobvyklý případ. Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Sériová vražedkyně

Ve 4. díle této řady geniální zločinec Pelant Kůstce prozradil, že existuje vražedkyně s přezdívkou Ghost Killer, která má na svědomí řadu životů. Záhadná žena se pro Temperance Brennan stává posedlostí. Zvláště když se na jejím a Boothově prahu objeví krabice s ostatky dívky Lany Brewster. Dívka zmizela před lety a byla zavražděna. Temperance je přesvědčená, že má vraždu na svědomí právě Ghost Killer. Tím spíš, že u ostatků Lany je nalezen vzkaz – Kůstka a Booth mají zjistit, jak dotyčná zemřela.

Melrose Place Foto:

Slavná herečka

Aktuální díl má však krom stálých herců a poutavého příběhu i další lákadlo. Zahrála si v něm Kelly Rutherford, herečka, kterou si můžete pamatovat třeba ze seriálového trháku 90. let Melrose Place, kde ztvárnila postavu Megan Lewis.

Jejím dalším významným zářezem byla také role Lily van der Woodsen v dalším populárním seriálu Super drbna a objevila se také ve třetím dílu hororu Vřískot. Co se týče osobního života herečky, která koncem loňského roku oslavila 46. narozeniny, je maminkou dvou dětí, syna Hermése a dcerky Heleny, a má za sebou dvě nevydařená manželství.

Jakou roli jí svěřili tvůrci seriálu Sběratelé kostí? A dostanou Kůstka a Booth sériovou vražedkyni?

Uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Článek

A už jsou konečně svoji Foto:

Konečně to přišlo. Kůstka se vdává!

Fanoušci, kteří vzali s povděkem vztah Kůstky a Boothe, který pár zpečetil už i dítětem, se mohou radovat! Kůstka a Booth do toho v úterním díle praští! Další díl seriálu...

Článek

Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí Foto:

Sběratelé kostí: Kdo jsou kolegové Kůstky a Bootha?

Jsou s vámi už osmou sérii – Kůstka, Booth a jejich kolegové a kolegyně. O představitelích ústřední dvojice už jsme psali, kdo ale ztvárnil jejich parťáky? Mrkněte na...

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
45%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016