Ve Sběratelích kostí se objeví nová postava stážistky!

Sběratelé kostí - stážistka Foto: Sběratelé kostí - stážistkaFoto: archiv Prima

Nejen na další napínavý případ, ale i malou novinku láká úterní díl seriálu Sběratelé kostí! O co jde? Uvidíte už za chviličku! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Podivný plavec

Začneme, jak jinak, vraždou. Obětí té aktuální se stal školní trenér plavání a místo, kde skončil, je vzhledem k jeho práci vskutku bizarní – vylovili ho ze dna studny. A když Kůstka zapátrá a projede důkazy a svědectví, vyplují teprve zajímavé věci – trenér totiž žil dvojím životem a jeho aktivity mimo kampus jsou vskutku pozoruhodné.

Mladá krev

Tým však řeší i radostnější události. Třeba novou posilu – mladou stážistku Jessicu Waren. Jess to (jak jinak, pokud se dostala do tak dobré společnosti) pořádně pálí. Nejenže absolvovala univerzitu už v 19 letech, byla i nejlepší z ročníku! Nicméně její přístup k vědě se od názorů Emily "Kůstky" Brennan výrazně liší... Ale to už časem uvidíte sami. Jess se v dnešním díle objeví v seriálu poprvé, ale rozhodně ne naposledy!

Sběratelé kostí - novicka v seriálu Foto: Sběratelé kostí - novicka v seriáluFoto: archiv Prima

Roli šikovné stážistky si střihla Laura Spencer. Asi dosud největší rolí sympatické Američanky je shodou okolností opět osoba vědeckého založení – postava Emily Sweeney v seriálu Teorie velkého třesku (můžete sledovat na Prima Cool). Emily je rudovlasá dermatoložka a také přítelkyně jednoho z hlavních hrdinů seriálu Raje. Jinak jste ji mohli vidět třeba ve webseriálu inspirovaném klasikou Pýcha a předsudek s názvem The Lizzie Bennet Diaries. Zahrála si tu "moderní" Jane Bennet.

Jaká bude Lauřina premiéra ve Sběratelích kostí?

Uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Článek

Ke Sběratelům přijde nová posila Foto:

Sběratelé kostí mají v týmu novou posilu! A je to sexy stážista

Nová tvář v týmu z Jeffersonu! V úterním díle pomáhá Kůstce a jejím kolegům řešit další zapeklitý případ mladý stážista. Sběratele kostí uvidíte na Prima love ve 20.15 už...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír II (5)
Wolffův revír II (5) Foto:
15:25 16:25
51%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016