Ve čtvrtek se na Love podívejte na nejtěžšího muže světa!

Neuvěřitelné životy: Půltunový muž  Foto: Neuvěřitelné životy: Půltunový muž Foto: All

Kolik může vážit nejtěžší muž? Tři sta kilogramů? Přidejte. Patrick Duel se pyšní nejvyšší hmotností na světě. Žije v Nebrasce a musel si dům upravit dle zvláštních parametrů. Přesto bojuje za to, aby byl štíhlejší...

Dokument na Prima love ukáže život muže, který se neustále potýká se snahou zhubnout a svojí nedostatečnou disciplínou. Nebo může za jeho neskutečné obžerství nemoc?

Patrick Duel je morbidně obézní muž, který se doslova projídá k smrti. Vážil už téměř půl tuny (482,6 kg) a byl nejtlustším mužem světa, když byl donucen podstoupit operaci, tzv. gastrickou bandáž žaludku, která mu „za pět minut dvanáct“ vysloveně zachránila život.

Jenže disciplína Patrickovi nic neříká. Přes veškerou snahu i peníze, které vložil do své léčby, nebyl schopen omezit jídlo. Moc dobře věděl, že pokud se nepřestane přejídat, zemře.

Patrick Duel potřebuje neustálou péči

Patrick Duel potřebuje neustálou péči

 

S Primou love máte možnost sledovat celý příběh obézního Patricka a jeho snahu o překonání nutkavé potřeby sníst cokoliv. Dokument také ukáže, jak věda vysvětluje různé příčiny skrývající se za obezitou lidí a jakou extrémní fyzickou námahu musejí obézní vyvinout, aby správně pečovali o sebe samé. Řekněme si to na rovinu, uzvednout půl tuny každý den jen cestou záchod musí stát obrovské úsilí.

Na Prima love ve 20.15 uvidíte dokument Neuvěřitelné životy: Půltunový muž!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:55
67%
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVSupernova Foto:
22.05
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016