V životě seriálového chirurga se odehrává zemětřesení. Co se děje?

Patrick Dempsey dostal ocenění během Do Something Awards 31.července 2013 Foto: Patrick Dempsey dostal ocenění během Do Something Awards 31.července 2013Foto: isifa.com

Hvězda jednoho z nejslavnějších amerických seriálů Chirurgové, Patrick Dempsey, prožívá v osobním životě velké změny. Do médií se v poslední době dostala zpráva, že se se svou ženou rozvádí. Co je na tom pravdy?

Patrick Dempsey hraje svého Dereka už přes deset let, další řada Chirurgů se natáčí v L.A., zatímco vy můžete sledovat desátou řadu Chirurgů na Prima love každou neděli po 22. hodině.

Co se tedy s fešným Patrickem, který nedávno oslavil devětačtyřicáté narozeniny, děje? Vypadá to, že milovník automobilů má zaječí úmysly. Do médií se dostala zpráva, že se rozvádí se svou ženou, s kterou měl několik let harmonický vztah a společně vychovávali děti.

Kolik Patrick Dempsey díky Chirurgům už vydělal? To se dozvíte tady:

Článek

Herec Patrick Dempsey padl do léčky své kadeřnici Jillian Fink a v roce 1999 se s ní oženil Foto:

Holky pozor: Fešák z Chirurgů se ROZVÁDÍ!

Patnáct let manželství a teď konec. Herec Parick Dempsey z Chirurgů (vysílá Prima LOVE v neděli po 22.00 hodině) a jeho manželka Jillian Fink se budou rozvádět.

Patrick nedávno nechal vyfotit i jeho luxusní sídlo v Kalifornii pro jeden z luxusních designových časopisů. Jeho vilu můžete v klidu považovat za umělecké dílo. Web Prima living vám přinesl video, jak to u něj doma vypadá:

Článek

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Letiště Foto:
02:15 03:05
67%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVMezi vlky Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVDenní světlo Foto:
23.25
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016