V sobotu na Love si užijte komedii s Nárožným a Kaiserem!

Já nejsem já Foto: Já nejsem jáFoto: All

Sobotní večery na Prima love pokračují klasickými filmy, které máte nejradši. Minulou sobotu jste mohli vidět veksláky ve filmu Kamarád do deště, teď se můžete těšit na komedii Já nejsem já, kde zazáří nevšední dvojice Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera ve filmu!

Komedii uvidíte na Prima love ve 20.15 v sobotu! Situační komedie Václava Vorlíčka vychází z životní reality roku 1985, ozvláštněné klíčovým pohádkovým motivem. Námět Václava Nývlta těží z častého nesplnitelného přání mnoha lidí, kteří by v nejrůznějších situacích ze všeho nejraději byli někým jiným.

Dvěma hrdinům filmového příběhu – slušnému, leč sucharskému inženýru Zárubovi a sňatkovému podvodníkovi Majerovi – se působením tajemných sil Měsíce toto přání splní. Oba muži si vymění podobu, což ovšem ostře kontrastuje s jejich nezměněnými charaktery a hlasy. Nepochopitelná záměna se přirozeně stává zdrojem mnoha komických zápletek a situací.

Happy end pak ústí do typicky pohádkového spravedlivého potrestání darebáka a zadostiučinění, kterého se dostane poctivému člověku. Nenáročná komedie s morálním podtextem se opírá především o herecké výkony dvou odlišných komiků Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera.

Zákulisní drby

Každá taková filmová klasika poskytuje i několik tajemství ze zákulisí natáčení. Víte třeba o tom, že Nataša Gollová moc nemusela Ivu Janžurovou během natáčení Drahé tety a já?

Článek

Drahé tety a já

Filmová klasika Drahé tety a já: Gollová Janžurovou moc nemusela!

Na Prima love uvidíte v sobotu další český kriminální film, který je však hlavně roztomile vtipný. Možná to bude tím, že ve filmu Drahé tety a já uvidíte komediální ...

Minulý týden jsme dávali Kamaráda do deště. A zjistili něco o Sagvanovi.

Článek

Sagvan Tofi Foto: J. Janoušek

Už víte, čím se živí kamarád do deště Sagi?

Několik let se o tom spekulovalo všude možně. Po obrovské popularitě Kamaráda do deště a Větru v kapse se černooký krasavec ztratil z dohledu. Ale pouze toho filmového, na ...

A Vaculíkovi...

Článek

Kamarád do deště

Kamarád do deště? Na Vaculíka se čekalo až se vrátí z vojny!

V sobotu můžete zavzpomínat na mládí, kdy Dávej ber hrálo na diskotékách a vy jste se poprvé učili líbat. O to horší bylo, že vám k tomu asistovaly rovnátka. Sagi s ...

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
11%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016