V remaku Netvor uvidíte Vanessu Hudgens a seriálového Barneyho!

Netvor - Vanessa Hudgens Foto: Netvor - Vanessa HudgensFoto: All

Romantické drama Netvor navazuje na klasiku Kráska a zvíře. V moderním remaku se podíváme na zoubek frajírka ze střední, který je zakletý svou ženskou obětí. Do roka a do dne musí najít dívku, která by ho milovala takového, jaký je uvnitř.

V americkém filmu netvor můžete potkat samé oblíbené hvězdy, jako je Vanessa Hudgens, která se stane jednou z důležitých žen mladého Kyla. Arogantního týpka Kyla hraje Alex Pettyfer, jehož můžete znát jako strip-nováčka v úspěšném snímku Bez kalhot. Alex tady sice žádný striptýz nezahraje, ale můžete se těšit na příběh plný poučení. Krásný Adonis tak jako v díle Oscara Wildova narazí na vlastní ego jako Titanic na ledovec. Zda se potopí, či ne... to už bude na Vanesse Hudgens. V jedné z vedlejších rolí uvidíte i Neila Patricka Harrise, kterého samozřejmě můžete znát hlavně jako seriálového Barneyho ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.

Ponaučení z Netvora

Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř.

Netvor - Kyle v plné kráse Foto: Netvor - Kyle v plné kráseFoto: All

Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá?

Netvor Foto: NetvorFoto: All

Alex trávil pět hodin s make-upem

Snímek má zvláštní uměleckou atmosféru, která se táhne celým filmem. Tomu se podrobil i vzhled Netvora, tedy postavy Kyla, jenž je přeměný čarodějnicí na "zvíře".  Alex Pettyfer tak prý trávil každé ráno pět hodin s odborníky, jež mu na jeho obličej a tělo malovali toho správného Netvora. Alex se prý během těchto nekonečných hodin zabýval posloucháním kapely Police nebo koukáním na filmy.

Vanessa Hudgens si zase pochvalovala svého hereckého kolegu Neila Patricka Harrise, který ji prý celé natáčení stále rozesmíval a často se začal smát i během scén.

Netvora uvidíte na Prima love již tuto neděli ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Nikdo není dokonalý
Nikdo není dokonalý Foto:
07:55 09:10
54%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016