V pátek uvidíte na LOVE premiérové Soukromé očko!

Soukromé očko - Obrázek 1 Foto: Soukromé očko - Obrázek 1Foto: archiv Prima

V pátek večer na Prima LOVE vás čeká seriálová premiéra krimi Soukromé očko. Seriál uvidíte ve 20.15 a můžete se těšit na nezvyklé a osvěžující zápletky a záhadného hlavního hrdinu.

Bývalý profesionální hokejista Matt Shade (Jason Priestley) od základů změní svůj život, když se rozhodne přidat k divoké soukromé detektivní vyšetřovatelce Angie Everett (Cindy Sampson). Shade a Angie jsou dohromady nečekaně schopným detektivním párem.

Jak se stane z hokejisty soukromé očko?

Na chladném ledě profesionálního hokeje se Shade naučil dobře odhadnout lidi, předvídat každý jejich krok a vypořádat se se vším, co si na něho připraví. Díky nové profesi soukromého očka a možnosti spolupracovat s Angie získal příležitost vyrovnat dluhy z vlastní pochybné minulosti. Navíc zjišťuje, že práce soukromého detektiva je plná vzrušení a adrenalinu.

Rychle si uvědomuje, že našel novou profesi, ve které může naplno uplatnit své výjimečné schopnosti. Angie si sice možná myslí, že způsob, jakým se Shade dívá na svět, je trochu naivní, ale její detektivní agentura díky němu získává zvláštní výhodu. Když vyšetřují případy, jsou ti dva jako led a oheň: mrazivě klidní a pekelně odvážní.

Soukromé očko - Obrázek 2 Foto: Soukromé očko - Obrázek 2Foto: archiv Prima

Parťák, který být rozdílnější už nemůže!

V druhé řadě se Shade stává oficiálním parťákem Angie a skutečně profesionálním soukromým detektivem. Jenže se brzy ukazuje, že ti dva mají úplně jiný názor na to, jak vést detektivní agenturu; Angie dává příležitost tomu pořádně si všechno dopředu promyslet, Shade se nejraději vrhá do všeho po hlavě. Ale jedno je jisté: když přijde na věc a vyšetřování případů, díky rozdílným povahám a odlišnému přístupu k věci mají nejlepší výsledky.

S rostoucím úspěchem získávají čím dál větší zakázky, které je zavedou do prostředí automobilového závodění, obchodu s realitami, módního byznysu i privátního školství. Navíc je jasné, že navzdory nekonečným neshodám a neustálému hašteření to mezi Shadem a Angie začíná romanticky jiskřit… a dříve nebo později se k tomu budou muset postavit čelem.

Podívejte se na nový seriál tento pátek ve 20.15 na Primě LOVE!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (10)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
54%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016