V neděli uvidíte záporačku ze Stmívání v thrilleru Děsivé prozření

Děsivé prozření Foto: Děsivé prozřeníFoto: Prima

Její zrzavou hřívu si pamatujeme naprosto všichni. Je to deset let, kdy se filmový fenomén Stmívání vydal do světa a my jsme poznali i tuto představitelku. V neděli se na ni můžete podívat na Primě LOVE ve snímku Děsivé prozření.

Všechny fanynky a bezpochyby i fanoušci upírské ságy Stmívání si určitě pamatují sexy rozzlobenou upírku s ohnivými vlasy Viktorii (Rachelle Lefevre). Teď ji můžete sledovat i na Primě LOVE v americkém thrilleru Děsivé prozření. Tentokrát však bude za kladnou hrdinku.

Děsivé prozření

Ellie Carter právě dokončila školu, má bezva přítele, nejlepší kámošku a milující rodiče. Zkrátka je úplně spokojená sama se sebou i se vším kolem. Prázdninovou pohodu jí ale jednoho dne naruší krabice od mléka, na které je fotka pohřešované dívky, která se čirou náhodou nápadně podobá zrovna Ellie. Záhada je na světě!

Děsivé prozření - upoutávkaDěsivé prozření - upoutávka

Potom, co zavolá na tísňovou linku, zjistí, že to celé není tak úplně náhoda. Mladá Ellie tím roztočí kolotoč mnoha nezodpovězených otázek a tajemství, která měla zůstat navěky pod povrchem.

Tenhle snímek potěší všechny nadšence starých nevyřešených záhad, které od odhalování děsivého tajemství neodradí ani to, že jde o TV film.

Hvězda ze Stmívání

Rachelle se narodila v Kanadě a vystudovala obor literatura, v té dobu už ale věděla, že chce být herečkou, proto se přestěhovala do L.A., kde se jako většina herců živila jako číšnice v sushi restauraci. Když tu náhle společně se svou kamarádkou Ashley Green vyrazili na konkurz Stmívání a kariéra byla na světě. Ashley se ukázala jako sestra upíra Edwarda, zatímco Rachelle si zahrála drsnou záporačku, která se mstí, co to jde. Nesourodé dvojici upíra a člověka zavaří pořádně. Rachelle je dnes sedmatřicet let...

Podívejte se v neděli na thriller Děsivé prozření už ve 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVDávné tajemství Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.10
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVBlbec k večeři Foto:
20.15
DNES V TVV mysli vraha Foto:
22.05
DNES V TVDen poté Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.45

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016