V Myšlenkách zločince se objeví nejlepší kamarád Castla na zabití!

Myšlenky zločince - Trucco s Castlem Foto: Myšlenky zločince - Trucco s CastlemFoto: Instagram.com

V opravdu velkém stylu bude závěr deváté řady Myšlenek zločince. Dojde hned na několik zvratů a 23. díl okoření také sexy hostující hvězda. Co agenty čeká a nemine? Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE.

Kdo dořeší krvavý příběh?

Tak zaprvé musí Hotchner a spol. dořešit případ z minulého týdne. Tým totiž vyrazil do Texasu řešit vraždy prostitutek. Zdálo se, že vraždí náboženský fanatik a ke konci šlo opravdu do tuhého – Morgan a Reid spadli do pěkné kaše. A ačkoliv agenti kněze podezřelého z vraždění zastřelili, je jasné, že na pachatele ještě nekápli. Suma sumárum: Tentokrát teprve přituhne! Vývoj událostí bude natolik dramatický, že to dovede k rezignaci a totální změně životního stylu i jednu z hlavních postav!

Do seriálu naskočí sexy týpek z Battlestar Galactiky

Než zjistíte, kdo to bude, mrkněte na hostující star, která okoření pondělní díl! Těšit se můžete na fešáka Michaela Trucca. V současnosti šestačtyřicetiletý Kaliforňan se proslavil jako Samuel T. Anders, tragický hrdina sci-fi seriálu Battlestar Galactica, a pamatovat si ho můžete také jako Nicka Podaruttiho z další seriálové hitovky Jak jsem poznal vaši matku. Mimochodem Michael se dostal k herectví docela kuriózní cestou.

Ochrnutí na silnici

Myšlenky zločince - Trucco na motorce Foto: Myšlenky zločince - Trucco na motorceFoto: Instagram.com

Původně totiž studoval kriminalistiku a herecké kurzy si vzal jen tak bokem… Šly mu ale tak dobře, že změnil studijní obor i kariéru! Trucca před devíti lety také potkal doslova hororový zážitek… Měl totiž vážnou autonehodu a utrpěl zranění velice podobné tomu, po kterém v 90. letech ochrnul představitel Supermana Christopher Reeve. Trucco měl štěstí v neštěstí, neb se uzdravil a chodí. Ani dramatická zkušenost mu nicméně zřejmě nesebrala lásku k silným strojům.

Mimochodem Michael si zahrál také malou roli v 2. řadě seriálu Castle na zabití, který můžete vídat každé úterý na Primě LOVE. A s představitelem Castla Nathanem Fillionem jsou také kámoši!

V jaké roli se objeví v Myšlenkách zločince?

Uvidíte už v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Myšlenky zločince na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Vražedné Miami Foto:
22:40 23:35
8%
DNES V TVOsudová ztráta Foto:
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.40
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVNebezpečný mstitel Foto:
22.20
DNES V TVPoslední Mohykán Foto:
20.15
DNES V TVMůj soused zabiják Foto:
20.00
DNES V TVZapomenutá kletba Foto:
22.10
DNES V TVŽivot ve vzduchu Foto:
20.00
DNES V TVJedinečná zvířata Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016