V Chůvě k pohledání vystoupilo přes sto celebrit!

Chůva k pohledání 4 Foto: Chůva k pohledání 4Foto: Distributoři

Chůva Fine je tím největším fanouškem všech celebrit – bez výjimky. Seriál o chůvě, která si nebere servítky a vychovává jak děti, tak své zaměstnavatele, milovaly i slavné osobnosti. A mimo jiné proto v seriálu také vystupovaly. Bylo jich skoro sto! Víte které?

Pracovat pro Maxwella Sheffielda je pro Fran Fine splněný sen. Nejenže je to krasavec se stříbrným pruhem ve vlasech, ale kde jinde by potkala tolik slavných osobností než u broadwayského producenta? Celebrity si v sitcomu přímo podávají dveře...

Je třeba uznat, že jak stárne Chůva, ale i ostatní celebrity, z nichž spousta patří k hollywoodské klasice, už se tito slavní ve světě nablýskaných V.I.P. osobností příliš neobjevují. Ale jejich jména se zapsala do historie showbyznysu.

Slavní v Americe vystupují u Jay Lena, Leno vystupuje v Chůvě k pohledání

V první sérii se objeví Leslie Hornby, známější pod přezdívkou Twiggy. Slavná modelka, která zahájila trend dnešní doby, tedy ultra štíhlost, si zahraje Maxwellovu sestru.

Chůva Fine a Elizabeth Taylorová Foto: Chůva Fine a Elizabeth TaylorováFoto: All

Za samu sebe přišla do seriálu Elizabeth Taylor. Když Fran převáží její perly, stopne si taxík, který řídí Rosie O´Donnell, moderátorka stejnojmenné talkshow. Jejím hostem byla i představitelka chůvy Fine, Fran Drescher.

Jay Leno vystoupil v Chůvě k pohledání. Na oplátku si ji pozval i do své talkshow Foto: Jay Leno vystoupil v Chůvě k pohledání. Na oplátku si ji pozval i do své talkshowFoto: All

V Chůvě si samozřejmě zahrál i Jay Leno, do jehož pořadu Tonight show se snažila dostat každá celebrita. Kdo u něj nebyl, jako by neexistoval.

Miliardář a bývalý manžel české lyžařky Ivany Donald Trump jako milovník krásných žen také nemohl v tomto sitcomu chybět.

Donald Trump Foto: Donald TrumpFoto: All

Pamela Anderson, sex symbol 90. let, zase Fran odlákala exsnoubence, a přijdou i Whoopi Goldberg a Jane Seymour alias Dr. Quinn.

Pamela Anderson, Foto:

Fran bere od všeho všechno

V sitcomu účinkují i slavní zpěváci jako Céline Dion nebo Elton John.

Soulový pianista a tvůrce stylu R&B Ray Charles si zahraje Yetina snoubence Sammyho. Jeho synovce ztvární raper Coolio, ze kterého Fran udělá rappera i v seriálu. Jednou už se dokonce zdá, že potká i Barbru Streisand, ale místo ní přijde její nevlastní sestra Roslyn Kind. Franina největší oblíbenkyně se na obrazovkách bohužel neobjeví, ale v rámci příběhu se s ní Fran potká.

Seznam celebrit je dlouhý. Pokud je chcete spočítat všechny, zapněte si Primu love. Sedm dní v týdnu, dvakrát denně. Každé pondělí až pátek ve 19.45 na Prima love!

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016