V Castlovi hrají oficiální manželé, tipněte si kdo!

Ryan potřebuje víc peněz a tak vezme druhou práci… A žádná pohodička to není. Právě během jeho služby totiž dojde na charitativní akci k atentátu, který nepřežije organizátorka. O co šlo? Než to zjistíte, mrkněte na pár perliček o Seamusi Deverovi, bez jehož Ryana si Castla už nelze představit.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Hraje se ženou

Nejen před kamerou, ale i za kamerou spolu žijí Kevin a Jenny Ryanovi. V reálném životě jsou totiž Seamus Dever a představitelka Jenny Juliana Dever taktéž manželi. A to už devět let! Bydlí v Los Angeles.

Maso si nedá

Pokud byste chtěli herecké manžele pozvat na večeři, steakem nebo vepřovou je neuctíte. Ba naopak! Seamus i Jenny jsou totiž přísnými vegetariány a bojovníky za práva zvířat. Oba například podporují organizaci Best Friend Animal Society.

Castle na zabití - Seamus Dever a Jenny Juliana Dever  Foto: Castle na zabití - Seamus Dever a Jenny Juliana Dever Foto: archiv

Na ruském jevišti

Seamus nějakou dobu působil v Rusku – hrál tu a studoval při Moskevském akademickém uměleckém divadle. Co se profesní dráhy týče, tak je Seamus divadelnímu prostředí věrný stále, z televizních počinů jste ho mohli zahlédnout třeba v Odložených případech, Námořní vyšetřovací službě nebo komediálním seriálu V těle boubelky. Co se obrazovky týče, je Castle na zabití jeho zatím jednoznačně největší příležitostí.

Máte Kevina Ryana rádi?

Další díl seriálu Castle na zabití už v úterý od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
23:10 00:05
69%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016