Užitečná krása jménem ostropestřec mariánský. Ryzí síla přírody.

Květ ostropestřce Foto: Květ ostropestřceFoto: All

Krásný bodlák, který podporuje regeneraci buněk, normální funkci jater a využívá se k detoxikaci těla.

Česká společnost Irel, spol. s r.o, vstoupila na trh roku 1994. Od samého začátku se zabývá zpracováváním a následnou úpravou ostropestřce mariánského. Veškerá forma výroby z ostropestřce probíhá mechanicky za studena, včetně lisování. Ostropestřec mariánský je nejenom krásná bylina, která když rozkvete, tak se zelené pole rozzáří v purpurové barvě. Ale jedná se o léčivku, jež je známá od doby antického Řecka.

Vlastně je to krásný bodlák, kterému se lidově říká Kristova koruna pro jeho tvrdé trny. Na konci léta rozkvete a z květů se stanou plody, které se sklidí, usuší a z těchto plodů vyrábíme čistě přírodní potravinové doplňky. Jedním z našich potravinových produktů je „100% Ostropestřec mariánský Bio“. Jedná se o granulovaný plod, který je možné přidávat do jogurtu, musli, těsta pro přípravu pečiva a dalších jídel teplé kuchyně typu pyré, kaší apod..

Ostropestřec mariánský od společnosti Irel Foto:

Ostropestřec mariánský od společnosti Irel

Dalším naším produktem je „Panenský olej z ostropestřce mariánského Gold“. Je bohatý na vitamín E a Omega 6, který si organismus nevytváří sám. Omega 6 mastné kyseliny jsou žádoucí pro snížení hladiny cholesterolu v krvi. Vitamín E je důležitým antioxidantem, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Doporučuje se 1 plná polévková lžíce 1x denně, olej je možné přidávat do tepelně neupravených pokrmů, salátů, majonéz nebo dresingů. A náš přípravek Silymarin75 je izolovaná látka z plodu ostropestřce mariánského v tabletách. Ostropestřec mariánský má prokazatelné pozitivní účinky na náš organizmus. Podporuje regeneraci buněk a normální funkci jater a žlučníku. Využívá se k detoxikaci těla.

My ve společnosti Irel věříme této rostlině přes 20 let. Naše originalita spočívá v tom, že zpracováváme vlastním vývojem vyšlechtěné odrůdy, které jsou právně chráněny. Dohlížíme na průběh pěstování u vybraných pěstitelů. Vypěstovaný ostropestřec zpracováváme ve vlastní výrobě. Celý proces podléhá přísným kontrolám, certifikacím a prokazatelnosti původu. V naší nabídce najdete potravinové doplňky, kosmetiku pro děti i dospělé, veterinární produkty a kosmetiku pro domácí mazlíčky, koně a hospodářská zvířata. Svými krmnými doplňky sponzorujeme řadu útulků pro koně. Bio produkty pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Vyrábíme české produkty s ryzí silou přírody. My prostě víme, odkud naše produkty pocházejí.

Ryzí síla přírody to je www.irel.eu

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
10:20 11:25
70%
DNES V TVŽivot naplno Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.50
DNES V TV
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.55
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016