Užitečná krása jménem ostropestřec mariánský. Ryzí síla přírody.

Květ ostropestřce Foto: Květ ostropestřceFoto: All

Krásný bodlák, který podporuje regeneraci buněk, normální funkci jater a využívá se k detoxikaci těla.

Česká společnost Irel, spol. s r.o, vstoupila na trh roku 1994. Od samého začátku se zabývá zpracováváním a následnou úpravou ostropestřce mariánského. Veškerá forma výroby z ostropestřce probíhá mechanicky za studena, včetně lisování. Ostropestřec mariánský je nejenom krásná bylina, která když rozkvete, tak se zelené pole rozzáří v purpurové barvě. Ale jedná se o léčivku, jež je známá od doby antického Řecka.

Vlastně je to krásný bodlák, kterému se lidově říká Kristova koruna pro jeho tvrdé trny. Na konci léta rozkvete a z květů se stanou plody, které se sklidí, usuší a z těchto plodů vyrábíme čistě přírodní potravinové doplňky. Jedním z našich potravinových produktů je „100% Ostropestřec mariánský Bio“. Jedná se o granulovaný plod, který je možné přidávat do jogurtu, musli, těsta pro přípravu pečiva a dalších jídel teplé kuchyně typu pyré, kaší apod..

Ostropestřec mariánský od společnosti Irel Foto:

Ostropestřec mariánský od společnosti Irel

Dalším naším produktem je „Panenský olej z ostropestřce mariánského Gold“. Je bohatý na vitamín E a Omega 6, který si organismus nevytváří sám. Omega 6 mastné kyseliny jsou žádoucí pro snížení hladiny cholesterolu v krvi. Vitamín E je důležitým antioxidantem, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Doporučuje se 1 plná polévková lžíce 1x denně, olej je možné přidávat do tepelně neupravených pokrmů, salátů, majonéz nebo dresingů. A náš přípravek Silymarin75 je izolovaná látka z plodu ostropestřce mariánského v tabletách. Ostropestřec mariánský má prokazatelné pozitivní účinky na náš organizmus. Podporuje regeneraci buněk a normální funkci jater a žlučníku. Využívá se k detoxikaci těla.

My ve společnosti Irel věříme této rostlině přes 20 let. Naše originalita spočívá v tom, že zpracováváme vlastním vývojem vyšlechtěné odrůdy, které jsou právně chráněny. Dohlížíme na průběh pěstování u vybraných pěstitelů. Vypěstovaný ostropestřec zpracováváme ve vlastní výrobě. Celý proces podléhá přísným kontrolám, certifikacím a prokazatelnosti původu. V naší nabídce najdete potravinové doplňky, kosmetiku pro děti i dospělé, veterinární produkty a kosmetiku pro domácí mazlíčky, koně a hospodářská zvířata. Svými krmnými doplňky sponzorujeme řadu útulků pro koně. Bio produkty pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Vyrábíme české produkty s ryzí silou přírody. My prostě víme, odkud naše produkty pocházejí.

Ryzí síla přírody to je www.irel.eu

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (12)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
41%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016