Užijte si na PrimaPLAY vášnivý film o tanci!

Lets dance 2: tanec jako vášeň Foto: Lets dance 2: tanec jako vášeňFoto: All

V našem archivu PrimaPLAY narazíte i na takové libůstky, jako jsou romantické filmy. Na Prima love v pátek ve 20.15 dáváme snímek o tanečnících Let´s dance. Vy si ho hned po odvysílání v televizi můžete užít i on-line!

Let´s Dance 2 uvidíte v pátek ve 20.15 na Prima love, a pokud ho nestihněte, podívejte se na Prima PLAY, kde tento film můžete vidět po odvysílání v naší televizi.

Lets dance 2 navazuje na světový úspěch prvního dílu filmu o street tanečnících. Andie West žije po smrti své matky u její kamarádky Sarah v Baltimoru. Chytí se tam party street dance, která se dala dohromady na ulici a říká si 410. Skupina pilně trénuje, protože by chtěla vyhrát soutěž Streets.

Andii podmínečně vyloučí ze školy a Sarah se rozhodne, že ji pošle k její tetě do Texasu. Kamarádi z klubu však Andii doporučí, že by to měla zkusit na Marylandské umělecké škole. Andie jde na konkurz a je přijata...

Na škole se jí ujímá Robert Alexander III., zvaný Los, který studuje na osvětlovače. Andie se také setkává s Chasem Collinsem, kterého už potkala v klubu. Chase jí prozradí, že školu založili jeho rodiče a ředitelem je jeho bratr Blake, který tančil v londýnském Královském baletu. Blakeovi se sice Andiin taneční výraz nelíbí, ale nabídne jí, aby s ním trénovala...

Lets dance 2: tanec je vášnivý

Co vám nabídne PrimaPLAY o víkendu?

Kromě filmového trháku Let´s Dance 2 si na PrimaPLAY můžete přehrát i další díly reality show, které jste neviděli. Sledujete další ročník Amerika hledá talent? Tentokrát uvidíte další kola, kde se hledají ti nejlepší! Ameriká ma talent můžete na Prima love sledovat v sobotu a v neděli po obědě, přesněji ve 13.50. Pokud jste prošvihli předešlé díly, podívejte se na PrimaPLAY.

Amerika má talent- Heidi a Mel B

Příběhy jedné z nejluxusnějších prostitutek na Prima love, seriál Tajný deník call girl, můžete sledovat v sobotu ve 23.10 a v neděli ve 23.45. Belle totiž pokračuje ve svém budování osobního života, který je, co si budeme povídat, pro prostitutku tvrdý oříšek.

Článek

Tajný deník Call Girl- muži

Příběh luxusní prostitutky uvidíte premiérově na Love!

Na první pohled obyčejná blonďatá Angličanka s velice dobrým vkusem na luxusní boty a kabelky. Jenže pak si všimnete, že má rozmazanou rtěnku a voní hotelovým parfémem. ...

Kromě dílů Prostřeno! a dalších pravidelných pořadů, které sledujete na PrimaPLAY, můžete vidět i tyto pořady!


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (12)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
29%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016