Užijte si anglický originál Ano, šéfe! s Gordonem Ramsaym!

Ano, šéfe! S Gordonem Ramsey v restauraci Foto: Ano, šéfe! S Gordonem Ramsey v restauraciFoto: archiv Prima

Zdeněk Pohlreich není jediný, kdo se umí otáčet jako pravý šéf v kuchyni! Světový kuchař Gordon Ramsay bude vylepšovat britské restaurace. A my vám můžeme slíbit jedno, Gordon je o dost větší nervák než náš Zdeněk! Sledujte ho už od této neděle v 17.55 na Prima love!

Anglické restaurace čeká budíček, na jaký nikdy nezapomenou! Každý týden se jedna z restaurací v různých koutech Velké Británie, která má potíže, dočká návštěvy vyhlášeného šéfkuchaře Gordona Ramsayho. Začínáme už tuto neděli v 17.55! Následující týden už si ho budete užívat v sobotu i v neděli!

Jak bude show vypadat?

Po počáteční ostré Gordonově kritice se během několika následujících dní britské restaurace ocitnou v Ramsayho nekompromisní péči. Na žádné zdvořilosti, řečičky ani jakoukoliv další vatu není čas, protože Ramsay je odhodlaný otočit koloběh událostí a změnit věci k lepšímu. A když chrlí jednu nepříjemnou pravdu za druhou, vyčerpaní majitelé a manažeři restaurací s nervy v koncích zírají s otevřenou pusou.

Ano, šéfe! Gordon v akci Foto: archiv Prima

Ano, šéfe! Gordon v akci. Foto: archiv Prima

Drsný teror

Reality show Ano, šéfe! s Gordonem Ramsaym je poutavou kombinací praktického pohledu na věc a nepřekonatelné zábavy. Zároveň napínavá, dojemná, překvapivá a inspirující podívaná nemilosrdně drtí mýty o profesionálních i osobních ambicích, úspěchu a motivacích. Ano, šéfe! s Gordonem Ramsaym dokazuje, že s trochou představivosti a spoustou těžké práce se dá zdolat i ta nejkatastrofičtější situace. I když máte drzé kuchaře, líné číšníky a servírky a před vašimi dveřmi se místo zákazníků prohánějí vyjící vlci.

Zajímavosti?

Reality show Ano, šéfe! s Gordonem Ramsaym je nejen kvalitní televizní zábavou, ale i dobrým rádcem, na co si při výběru restaurace dát pozor. Kromě toho nabízí fascinující pohled do zákulisí stravovacího byznysu a navrch přihazuje mnoho zajímavých rad, jak vést kvalitní a úspěšnou restauraci. Přesto se nevyhnula určité kontroverzi. V roce 2007 podal bývalý manažer jedné z restaurací Martin Hyde na Gordona Ramsayho žalobu. Ramsay měl údajně vytvářet falešné katastrofy a najímat herce, aby obelstil diváky. Jeho žaloba byla nakonec zamítnuta.

Díky úspěchu pořadu vzniklo několik mezinárodních verzí. Gordon Ramsay se osobně přesunul z britské obrazovky na americkou, kde se od roku 2007 účastní křížové výpravy proti špatným americkým restauracím pod souhrnným názvem Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně. Další verze vznikly také ve Francii, Itálii, Španělsku, Finsku, Švédsku, Srbsku, Polsku a samozřejmě u nás v České republice, kde žezlo po Ramsaym s velkým ohlasem a svým vlastním charakteristickým stylem převzal Zdeněk Pohlreich.

Sledujte na Prima love Ano šéfe! s Gordonem Ramsaym celý víkend vždy v 17.55!

Článek

Ano, šéfe! Gordon Ramsey a jeho ovečky Foto: archiv Prima

15 věcí, které nevíte o světoznámém Gordonu Ramsaym!

Ano, šéfe! se neříká jen u nás Zděnkovi Pohlreichovi. První, koho takto oslovovali, byl šéfkuchař Gordon Ramsay. Ten s reality show z nebezpečné oblasti restaurací začal. ...

Báječné dorty

V pondělí večer ve 20.15 můžete sledovat i cukrářskou reality show:

Článek

Báječné dorty: svatební postavičky

Báječné dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Dnes v reality show Báječné dorty uvidíte soutěž mezi dalšími americkými cukrárnami o nejlepší dort. Amy Beck Cake Design dělá obrosvký dort pro novomanžele. Nechte se ...

 

Článek

Báječné dorty: toto pekl muž!

Tyto Báječné dorty umí muž, který peče od 15 let!

Další várku Báječných dortů uvidíte na Prima love toto pondělí. Tentokrát navštívíme cukrářství, které vlastní muž, jenž dorty vyrábí od patnácti let profesionálně. Jak ...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (8)
Closer Foto:
16:25 17:20
48%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016