Užijte si africkou romantiku stejně jako Johanna

Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou - Obrázek 2 Foto: Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou - Obrázek 2Foto: archiv Prima

Představte si, že máte už svůj zažitý životní standard, vedete kliniku v Německu a vlastně se vám vůbec nechce na současném stavu něco měnit. A najednou už sedíte v letadle do Afriky dělat bůhvíco. Jak to může dopadnout, uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v romantickém snímku.

Johanna odlétá do Afriky za svým těžce nemocným otcem, s nímž se velmi dlouho neviděla. Dr. Wilhelm Zarrman se totiž před lety rozhodl opustit teplé místo v zavedené německé klinice a udělat něco pro lidstvo. Osobně rozjel projekt nemocnice pro chudé domorodce v bohem zapomenuté části Jižní Afriky.

Sám si je jist, že jeho choroba postupuje a mnoho času mu už nezbývá, a proto kontaktuje svoji dceru Johannu s naléhavou prosbou, aby za ním do Afriky přijela. Jeho dcera je ale stejná jako on sám před mnoha lety – vytížená prací, kdy spolu se snoubencem Michaelem Kiollem vede v Německu kliniku. Nakonec se ale rozhodne otcovo přání vyplnit. Na cestě ji doprovází její snoubenec, který tuší, že ji chce otec přemluvit, aby v Africe zůstala a pokračovala v jeho práci. Právě tomu chce ale Michael zabránit.

Ještě než se Johanně podaří s ním setkat, otec umírá. Jeho pravá ruka, dobrodruh a pilot Thomas Marrach, je nicméně odhodlaný bránit místní nemocnici stůj co stůj. Třeba se nakonec rozhodne Johanna sama zůstat a nevýdělečnou kliniku převzít…

Na romantický snímek Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Ohnivý kuře Foto:
17:25 18:45
46%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016