Tyto Báječné dorty umí muž, který peče od 15 let!

Báječné dorty: toto pekl muž! Foto: Báječné dorty: toto pekl muž!Foto: All

Další várku Báječných dortů uvidíte na Prima love toto pondělí. Tentokrát navštívíme cukrářství, které vlastní muž, jenž dorty vyrábí od patnácti let profesionálně. Jak vypadá jeho umění? To uvidíte na Prima love v pondělí ve 20.15!

Cukrářství a pekařství Torrance Bakery najdete třicet kilometrů jižně od Los Angeles. Majitel je už prošedivělý chlapík, v cukrárenství pracuje od patnácti. Jak vypadá? To uvidíte v pondělí!  Dort, který nechává snoubenka upéct pro přítele, by měl vypadat jako jejich plážový domek nad oceánem. Bude mít podlahu, stěny i střechu z čokolády a na ní došky z vloček.

Po žebříku poleze fondánový hasič a fondánová nevěsta ho bude tahat do domku. Plážová část dortu bude mít jinou příchuť. Ozdobí ji jedlé palmy, molo, přístav a hasičský člun. V lastuře z bílé čokolády se zaskví diamantový zásnubní prsten z cukru. Dort bude metr dvacet široký, metr vysoký a vážit bude 170 kg. Vše za 2700 dolarů.

Sto šedesát kilometrů od Los Angeles je cukrárna No More Boring Cakes. Netradiční dort, který vytvoří tentokrát, bude sice svatební, ale na téma polynéských slavností. Spodní patro bude pojato jako mořské vlny obklopené jedlým pískem a škeblemi, další tři patra ponesou tropické květiny vyrobené z gumpasty...

Na předměstí Los Angeles je cukrárna A Sweet Design. Tam mají vyrobit dort pro dívku k jejím 26. narozeninám. Zvolili podobu dračí princezny sedící na louce poseté květinami. Dračí čenich, krk, ocas a nohy budou z vločkové modelovací hmoty, křídla zase z gumpasty. Drak bude držet malý dortík. Cena se vyšplhá na 4500 dolarů.

Sledujte Báječné dorty na Prima love v pondělí ve 20.15!

Článek

Báječné dorty: svatební postavičky

Báječné dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Dnes v reality show Báječné dorty uvidíte soutěž mezi dalšími americkými cukrárnami o nejlepší dort. Amy Beck Cake Design dělá obrosvký dort pro novomanžele. Nechte se ...

 

Článek

Báječné dorty

Vařila pro Clintona, teď peče Báječné dorty!

Slunná jižní Kalifornie má na vzhled a společenské postavení vysoké nároky. To znamená, že i na cukrárnu Sweet Cheeks Baking Company, která právě Božské dorty vytváří!

Článek

Báječné dorty- koláž nejlepších za rok 2013

To jsou ty nejBáječnější dorty za rok 2013!

Jakákoliv oslava může být záminkou proč si nechat vytvořit u zkušených cukrářů dort. Nejčastěji jsou to svatby a narozeniny. Reality show Báječné dorty vám v pondělí na ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben I (2)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
15%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016