Turecký Ezel na Prima LOVE

Ezel Foto: EzelFoto: Distributoři

Přestože v Česku zatím pojem „turecký seriál“ vyvolal podobnou reakci jako známý výraz „turecké hospodářství“, televize Prima LOVE připravila pro své diváky lahůdku s názvem Ezel, která vnesla naprosto nový pohled na produkci této hranice mezi Evropou a Asií.

Jakmile se v Turecku seriál odvysílal, stal se diváckým fenoménem, který vyvolal doslova lavinu fanouškovského šílenství. Fiktivní telefonní čísla, která používali herci v seriálu, si začali Turci dávat jako svoje vlastní a někteří na tato čísla neustále telefonovali.

 

Kombinace dramatu, lásky, zrady a přátelství se opět osvědčila jako ideální směs pro děj, který diváky nebude nudit. Těšit se mohou i na výbornou kameru a špičkové herecké osazení. Mezinárodní internetová filmová databáze imdb.com hodnotí Ezel výbornými 87 %. Po odvysílání v Turecku v roce 2009 trhal rekordy ve sledovanosti (rating 14 %, share až 34 %).

 

Ezel je výpravné drama o lásce a přátelství, zradě a pomstě.  

 

 

Ömer je mladý sympatický muž, který se právě vrátil z vojenské služby a chystá se oženit s krásnou Eysan, dívkou svých snů. Jeho nejlepší kamarádi Cengiz a Ali jsou pro něj jako bratři, bezvýhradně jim věří. Vše vypadá skvěle, Ömer má před sebou báječný život.

 

Drama začne v momentě, kdy ho zničehonic zatkne policie za vraždu a loupež v kasinu. Ömera odsoudí a zavřou. Život se mu zhroutí, přátelé i milenka zmizí a dalších deset let mu v hlavě zní jediná otázka: Proč? Je jasné, že to na něj někdo nastražil. Mohli to být jeho nejbližší?

 

První díl seriálu Ezel uvede Prima LOVE v sobotu 20. srpna.

Videoarchiv
Všechna videa

TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce Foto:
00:40 02:45
21%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.20
DNES V TVSex ve městě - reprezent Foto:
22.20
DNES V TVCesty domů Foto:
20.15
DNES V TVIva Kubelková Foto:
21.30
TOP STAR magazín
DNES V TVKdekoli, jen ne tady Foto:
22.40
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVHannibal speciál pozadí Foto:
21.55
DNES V TVLovci bouří Foto:
21.05
DNES V TVLovci bouří Foto:
21.35

reklama