Tato dívka hubne k smrti – projímadly a hubnoucím pásem

Nejšílenější úchylky- hubnutí Foto: Nejšílenější úchylky- hubnutíFoto: All

Dokumentární cyklus Nejšílenější úchylky ukážou mladou dívku, která je posedlá hubnutím. Kimberly však nehubne kvůli dokonalé postavě, ale kvůli tomu, že je na hubnutí už prostě závislá. Její denní stravou jsou laxativa a hubnoucí pás, který nosí 23 hodin denně.

Dokumentární cyklus Nejšíleněšjí úchylky vídáte každý den v 18.55. Dnes se budeme zabývat hubnutím.

Být štíhlá. Dnes není spokojeno se svým tělem až 78 % žen. Jak zhubnout je jedno z nejvyhledávanějších sousloví v internetových vyhledávačích. A smrt způsobená hubnutím je tak snadná…

Jak zhubnout do velikosti nula?

Alfou a omegou životů dnešních žen je být štíhlá. Platíme sumy za to, abychom se podobaly modelkám, neměly celulitidu, byly fit. Abychom vypadaly dobře nahé. Většina žen za svůj život vyzkouší nějakou tu dietku, některá si dá místo celého sáčků brambůrků jen polovinu, některá přidá do svého jídelníčku více brokolice.

V Nejšílenějších úchylkách uvidíte příběh mladé ženy, která už pět let každý den jí až 150 pilulek tzv. laxativ, která mají za účinek téměř nepřetržitý průjem. Dochází tedy k tomu, že se většina tuku z potravy vyloučí ještě rychleji, než se stačí vstřebat. Mladičká Kimberly nyní při své výšce 182 cm váží sotva 50 kilogramů.

Nejhorší způsob jak hubnout? Lexativa a pás na hubnutí zapnutý 23 hodin denně

Kimberlyina touha po dokonalém těle ji dohnala i k tomu, že téměř po celý den nosí pás na hubnutí – a to ne jen jeden. Má je na sobě až 23 hodin denně.

Nejednou se jí stalo, že ji museli uprostřed noci odvézt do nemocnice se zvracením krve. Nejenom Kimberlyina matka, ale už i ona sama si kvůli své závislosti velmi zoufá a přeje si, aby laxativa nikdy nezačala brát.

Nejšílenější úchylky- keramikaNejšílenější úchylky- keramika

Pojídání keramiky

Případ druhé ženy je totálně odlišný. Bianka na rozdíl Kimberley jí, otázka je co. Dvaadvacetiletá svobodná matka Bianca nezvládá své nutkání pojídat cigaretový popel. Nezastaví ji ani domluvy matky Velence a sestry Amiky.

Ale jak Kimberly zareaguje, když jí lékařka oznámí, že trochu přibrala?

Příběh těchto lidí postižených bizarní úchylkou jste mohli sledovat ve čtvrtek na Prima love v 18.55! Na další úchylnosti se můžete těšit příští týden ve stejném čase.

Článek

Nejšílenější úchylky – solárko

To jsou úchylky! Žena se opaluje 10 hodin týdně

Nejšílenější úchylky v sobotu v 18.55 na Prima love ukážou neuvěřitelně nebezpečnou závislost Z ženy, která se opaluje deset hodin týdně v soláriu se však v Americe stává ...

Článek

Nejšílenější úchylky- cyklistika

Pracuje na rotopedu! Nejšílenější úchylky odhalí závislost na cyklistice

Kde je hranice závislosti na sportu? Někdo nesportuje vůbec, jiný povinně třikrát týdně. Další nemůže být bez endorfinů, které tělo vyplavuje po fyzickém výkonu, ani jeden ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Dosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
17:25 18:45
28%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016