Tatínek představitele ze Sběratelů kostí byl televizní rosničkou. Poznáte o koho jde?

Sběratelé kostí - Rodiče Davida Boreanaza Foto: Sběratelé kostí - Rodiče Davida BoreanazaFoto: Instagram.com

Sběratele kostí můžete sledovat každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE. Poznáte podle podoby o čí rodiče z hereckého ansámblu se jedná?

Co uvidíte během úterního večera ve Sběratelech kostí?

Booth se ujímá vyšetřování vraždy mladé kouzelnice. Během pátrání proniká do světa kouzel a magie, ke kterému Kůstka chová silnou nedůvěru…

Podívejte se na další příběh z jedenácté řady Sběratelů kostí. Ty uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Slavný rodič slavného dítěte?

Sympatický starší pár, který vidíte na fotkách patří k hlavnímu představiteli Sběratelů kostí. David Boreanaz se jim narodil před sedmačtyřiceti lety. Malý David měl ke slávě našlápnuto už od dětství, a to hlavně kvůli svému otci, jenž nedávno oslavil úctyhodných jednaosmdesát let.

Sběratelé kostí - Starší sestry a otec Davida Boreanaza Foto: Sběratelé kostí - Starší sestry a otec Davida BoreanazaFoto: Instagram.com

Davidův otec Dave Roberts (vlastním jménem David Boreanaz, má italské kořeny) byl známý jako moderátor předpovědi počasí na stanici WPVI-TV a moderoval televizní odpolední pořad, jeho matka Patti (poloviční Slovenka s irskými, německými, francouzskými a švýcarskými kořeny) pracovala v cestovním ruchu. David Boreanaz není jedináčkem, jak můžete vidět na fotce z jeho Instagramu, má dvě starší sestry.

Sběratelé kostí - Booth promo Foto: Sběratelé kostí - Booth promoFoto: archiv Prima

Herectví dost možná odkoukal

Je dost pravděpodobné, že profese jeho otce Davida zavedla tam, kde je teď, protože se hraní chtěl věnovat už od dětství. Vystudoval herectví a filmovou tvorbu v New Yorku a po úspěšném zakončení studia se přestěhoval do Los Angeles. V televizi debutoval v roce 1993 epizodní rolí v seriálu Ženatý se závazky, kde si zahrál přítele Kelly. Opravdovým přelomem v jeho kariéře byl však až seriál Buffy a jeho role upíra Angela v roce 1999. Seriál pokračoval s ohromným úspěchem dalších čtyři roky (David Boreanaz po třetí řadě odešel, ale v seriálu dále hostoval). A jeho seriálová postava Angela se dokonce dočkala i spin-offu s názvem Angel.

V roce 2005 se představil v kriminálním seriálu Sběratelé kostí, kde do roku 2016 hrál jednu z hlavních postav, speciálního agenta FBI Seeleyho Boothe, bývalého armádního odstřelovače, který vyšetřuje vraždy společně se soudní antropoložkou Temperance Brennanovou.

Podívejte se na další díl Sběratelů kostí v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
16:25 17:20
93%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016