Tady ho nepoznáte. Podívejte se na úplně první roli Pana Greye!

Jamie Dornan Foto: Jamie DornanFoto: archiv Prima

V padesáti odstínech šedi se ukázal jako nekompromisní milardář, který svádí boj nejen v byznysu. V neděli na Prima Love můžete vidět představitele Christiana Greye v jeho úplně první filmové roli. A garantujeme vám, že ho díky stydlivému pohledu vykuleného třiadvacátníka ani nepoznáte!

Dnes už má třiatřicetiletý představitel nejslavnějšího sexuálního uzurpátora, Jamie Dornan, odehráno leccos. Pravidelně ho můžete sledovat v úspěšném seriálu Fall, kde hraje výstavního zabijáckého psychopata, nemluvě o tom, že se přes celé léto a teplý podzim pohyboval po Praze, aby natočil snímek o atentátu na Heydricha.

Z mola do filmu

Čerstvý dvojnásobný otec se před hereckou kariérou živil jako jeden z nejúspěšnějších modelů na světě. Není tedy od věci, že právě na tomto pracovním poli si ho vybrala režisérka Sofia Copola (Ztraceno v překladu, Smrt panen), která s módním průmyslem koketuje už od mládí jako návrhářka, díky svému slavnému otci však nezapomíná ani na film. Z modela se tak před deseti lety stal začínající herec.

Sexy Švéd zaujal

Na Prima love uvidíte Jamieho Dornana už v neděli v jeho první roli jako okouzlujícího švédského vojáka a zároveň milence Marie Antoinetty ve stejnojmenném snímku. Jeho plachý pohled a drzá mluva těla vzbudila v divačkách zájem o to, kdo je ten vysoký Švéd, kterého klofla francouzská legenda.

Marie Antoinetta je přes obrovskou výpravu s dokonalými kostýmy (kostymérka za ně získala Oscara) introvertní film o "malých dějinách" jedné Rakušanky, která převrátila Francii naruby, proto tento snímek nezpůsobil komerční poprask. Pro budoucího pana Greye však znamenal důležitou zastávku v jeho kariéře.

Marii Antoinettu i s Jamiem Dornanem uvidíte v neděli ve 20.15 na Prima Love.

Článek

Film Sofie Copolly získal za kostýmy Oscara Foto:

Kostymérka za 66 šatů Marie Antoinetty získala Oscara!

Sofia Coppola, dcera slavného režiséra, se na filmovém vrcholu ocitla už dávno. Její filmy (Smrt krásných panen, Ztraceno v překladu) jsou natočeny z ženského pohledu. A...

 

Článek

Pokání v podání Keiry Knightley Foto:

Připomeňte si ty nejkrásnější šaty z filmů!

Prima love v sobotu uvede bolestný film Pokání. O tom, jak někdy láska hory nepřenáší. jak bujná fantazie dokáže narušit už tak dost křehký vztah...Sledujte Pokání v...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
35%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016