Startuje 8. série Sběratelů kostí! Co čeká Kůstku a Boothe?

Sběratelé kostí - osmá řada Foto: Sběratelé kostí - osmá řadaFoto: All

Začíná osmá řada Sběratelů kostí! Předchozí série skončila minulý týden dramaticky – na Kůstku padlo podezření z vraždy a musela zmizet do doby, než bude očištěno její jméno. Co přinese dalších 24 dílů?

Tady je ochutnávka. Premiérová řada Sběratelů kostí v úterý 20.15 na Prima love.

Mysleli jste, že Kůstka s Boothem se dali dohromady, počali dítě a budou spolu žít šťastně a nekonfliktně do (vlastní) smrti? Omyl! Jak už to bývá, seriáloví tvůrci jsou banda zlomyslná a hrdinům trochu zatopí. Partnerské vztahy jsou komplikované.

Kůstka se samozřejmě potýká i s mateřskými slastmi – začíná přehodnocovat své špatné návyky, aby je nepřenesla na Christine, malá slečna je však i přesto svéráz. Do domácnosti Kůstky a Boothe navíc na chvíli přibude nový spolubydlící – Sweets.

Americký úspěšný seriál Sběratelé kostíAmerický úspěšný seriál Sběratelé kostí

Vraždy

I nová série přinese řadu rafinovaných zločinů. Ty nejzajímavější? Třeba pátrání po původu ostatků nalezených v nádobě s lepidlem, do níž spadl výtvarný umělec, nebo vyšetřování vraždy někdejšího dětského vojáka z války v Sierra Leone. Kůstka se zúčastní i archeologického výzkumu, který může dokázat prastarou vraždu. V 9. díle zas diváci zhlédnou vyšetřování případu z perspektivy oběti – čtrnáctiletého chlapce.

Kůstka v ohrožení

To, že její práce může být i pořádně nebezpečná, si Kůstka ověří také v nové řadě – a to hned během několika dramatických situací. Krom toho, že jí jde po krku geniální zloduch, bude v průběhu série i vážně zraněna! Jak jinak než „při práci.“

První díl osmé řady byl nejsledovanějším

Osmou sérii uvedla stanice Fox 17. října 2012, nejvyšší sledovanosti pak dosáhl v americké premiéře „dnešní“ první díl. Vidělo ho takřka osm milionů lidí! V současnosti běží v USA už řada devátá, odstartovala minulý měsíc.

Sběratele kostí uvidíte už v úterý ve 20.15 na Prima love!

Šárka Novotná

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (12)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
41%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016