Stane se Barney v pátek budoucím otcem?

Neil Patrick Harris, Barney Foto: Neil Patrick Harris, BarneyFoto: All

Téma rodičovství se prolíná jedním z pátečních dílů populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. A cože se bude dít? Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte v pátek od 14.45 na Prima love.

Praští do toho?

Tak za prvé tu máme patrně nejstabilnější pár seriálu –Marshalla a Lily. A právě ti začínají uvažovat o tom, že by si nějakého toho sviště pořídili. Praští do toho, nebo se rozhodnout ještě počkat? Uvidíte!

Nečekaná komplikace

Z trochu jiného úhlu rodičovství čelí svůdník seriálu Barney Stinson. Tomuto okouzlujícími týpkovi se totiž stalo něco, co možná většina fanoušků nepovažuje (v jeho případě) za nečekané, je tím však i tak pořádně zaskočen. Nebudeme vás napínat… Barney se tak trochu bojí, že může být tatínkem.

Nejzajímavější je však fakt, že představitel seriálového Barneyho je v realitě snad nejlepším hollywoodským otcem pod sluncem. Se svým dlouholetým partnerem Davidem Burtkou (tvoří pár více než deset let) si pořídili dvojčátka – kluka a holku. Fotky jejich ratolestí a pověstných kostýmů nejen na Halloween můžete sledovat na jeho bohatém Instagramu. Proč bohatém?

Neil Patrick Harris Foto: Neil Patrick HarrisFoto: Instagram.com

Neil patří mezi ty hvězdy, které si se sociálními sítěmi opravdu rozumí – stejně jako například Robert Downey Jr. – a sociální sítě tak pravidelně zaplavuje náhledy do svého života. Někdy jsou hodně vtipné (třeba jeho dovolená minulý rok, kdy fanouškům ukazoval stav Harrise postupně po vypitých margaritách). Dojemně však působí jeho fotografie s ratolestmi, s kterými tráví nejvíce času a vymýšlí jim hodně speciální zábavu.

Neil Patrick Harris:jeho rodina Foto: Neil Patrick Harris:jeho rodinaFoto: All

Uvidíte v pátek od 14.15, 14. 45, 18.45, 19.15 na Prima love v dalším dílu seriálu Jak jsem poznal vaši matku.

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016