Stana Katic pokračuje jako vyšetřovatelka v novém seriálu

Castle na zabití - Kate Beckettová vyšetřuje Foto: Castle na zabití - Kate Beckettová vyšetřujeFoto: All

Osmá série Castla na zabití je také jeho poslední. Znamená to pro krásnou Stanu Katic, představitelku Kate Beckettové, konec herecké kariéry? Ani omylem. Mladou herečku uvidíte v dalšími krimiseriálu, který bude dost temný.

Na Prima LOVE každé úterý ve 20.15 můžete sledovat konec osmé řady Castla na zabití.

Jeden z posledních dílů Castla bude toto úterý pořádně hororový. Castla totiž čeká pár apokalyptických dní, a dokonce se bude i on pořádně bát. Čímž se bude bavit sama zlomyslná Kate Beckettová, dokud jí nedojde, že situace je vážná!

Stana nastoupí do nového seriálového thrilleru

Kanál AXN oznámil, že do světa vypustí nový thriller s názvem Absentia, kde hlavní úlohu dostane právě herečka Stana Katic. Katic si zahraje v novém desetidílném thrilleru bostonskou vyšetřovatelku, jež se měsíce honí za místním sériovým vrahem. Zčistajasna však hlavní postava zmizí bez veškerých stop a je prohlášena za mrtvou. Po šesti letech je nalezena polomrtvá v chatě v hlubokých lesích, neschopná si vzpomenout na předešlých šest let jejího života.

Castle na zabití - Kate Beckettová se hádá s Castlem Foto: Castle na zabití - Kate Beckettová se hádá s CastlemFoto: All

 

Když se však vrací do svého života, který kdysi nechtěně opustila, zjišťuje, že její manžel (hraje ho Patrick Heusinger) vychovává jejich syna s novou manželkou. Seriálový charakter Stany musí zjistit, co se stalo...

Seriál je produkován izraelskou produkční firmou Mash Production a všech deset dílů bude režírovat izraelský režisér Oded Ruskin známý seriálovým hitem False Flag.

Teď si ale stále můžete užívat Stany Katic v poslední řadě Castla na zabití každé úterý ve 20.15 na Primě.

Uložit

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Temné úmysly Foto:
15:45 17:40
72%
DNES V TVDávné tajemství Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.10
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVBlbec k večeři Foto:
20.15
DNES V TVV mysli vraha Foto:
22.05
DNES V TVDen poté Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.45

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016