Speciální jednotka z Myšlenek zločince má posilu. O koho jde?

Castle na zabití - Alex Blake Foto: Castle na zabití - Alex BlakeFoto: archiv Prima

Příchod Alex Blake - s tím je spojen začátek osmé řady populárního seriálu Myšlenky zločince. Než si dáte s excelentním týmem agentů další pátrání, mrkněte na pár perliček o jejich „nové“ posile. Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20:15 na Prima Love.

Začínala super mladá

Alex nastoupila k FBI v pouhých 24 - jako ranému dvacátníkovi se něco takového podařilo pouze geniálnímu Spencerovi Reidovi. Klobouk dolů!

Od křížovky k doktorátu

Ostatně Alex, jejíž specialitou je lingvistika, získala hned dva magisterské tituly na Berkeley a pak se (nepřekvapivě) vrhla na PhD. Vedle práce pro FBI excelentní lingvistka také učí na univerzitě. Prvním krokem k této kariéře přitom byla údajně Alexina záliba v křížovkách, k nímž ji přivedla matka…

Castle na zabití - Alex Blake hraje Jeanne Marie Tripplehorn Foto:

Castle na zabití - Alex Blake hraje Jeanne Marie Tripplehorn, archiv Prima

Rodina policajtů

A když jsme u té rodiny…To že se dala Alex právě k FBI rozhodně není překvapením. Jako detektiv totiž působí i její mladší brácha Scott, policista byl její otec a starší brácha Danny, jako policajt pracoval taky. Zabili ho však při loupežném přepadení. Právě po Dannyho a matčině smrti se skrz všechnu tu bolest Alex rodině odcizila, ovšem poté, co se Scott zraní, k sobě opět, právě na konci osmé řady, začnou hledat cestu…

Speciální znalost

Alex rozumí znakové řeči a také se jí domluví! Rozumí také tzv. Pig Latin, jazykovou hře, v níž jsou záměrně šifrována slova.

Zvláštní vztah

Alex si během svého působení v týmu získá zvláštní vztah ke Spenceru Reidovi. Vidí v něm tak trochu svého syna…Vlastního přitom kdysi ztratila.

Co čeká Alex v prvním díle osmé série?

Uvidíte v pondělí od 20:15 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016