Soutěžící Fantastických dortů budou vytvářet sladké náklaďáky. Podívejte se!

Božské dorty: Sladká auta - Obrázek 4 Foto: Božské dorty: Sladká auta - Obrázek 4Foto: Pinterest.com

V pondělí uvidíte další díl Fantastických dortů. Ve 20.15 na Prima love uvidíte tři soutěžící soutěžit o 10 000 dolarů. A jejich úkol? Sladký motorismus, kterému tentokrát přijdou na chuť i ženy!

Kdo říká, že motorismus je jen pro muže? Počtem jistojistě ženy převyšují, ale mezi motoristickými nadšenci najdete i něžné pohlaví. Zvlášť teď, ve chvíli, kdy v americké reality show Fantastické dorty uvidíte ty nejsladší možné součásti motorismu. Je libo zakousnout se do pneumatiky z marcipánu? Nebo byste si radši dali volant?

Sladký náklaďák a jiná pokušení ve Fantastických dortech

Trojice soutěžících se tentokrát pokusí vytvořit co nejúžasnější dort na velkou slavnost náklaďáků. O 10 000 dolarů se utkají Ashley, Mark a Christy. Brzy po spuštění časomíry jsou tu první návrhy a vznikají podpěrné konstrukce a základny. Ashley je jediná, kdo se již soutěže zúčastnil, a tak si věří. Po dvou hodinách se týmy věnují tvorbě pneumatik a plamenů. Všichni usilovně pracují a brzy zbývá jen třetina původního času. Christy je pozadu a mnohé detaily nestihne dokončit. Mark umisťuje velký náklaďák doprostřed hořící obruče. Zbývá pět minut! Ashley veze dort, který váží téměř 450 kg. Pod Markovým dortem rampa téměř praská. Probíhá obhajoba a porada porotců…

Co všechno šikovní cukráři dokážou upéct na toto téma? Jen se podívejte:

Chcete další sladkou inspiraci? Za týden se můžete těšit na nový časopis webu Prima Fresh, kde najdete nové a tradiční recepty na vánoční cukroví, ale i na skvělé dezerty. A nezůstane jen u sladkého!

 

Článek

Časopis Prima FRESH  Foto:

Prima Fresh vydává časopis plný receptů. Chcete recepty na fantastické dezerty?

Každé pondělí můžete sledovat sladkou reality show Fantastické dorty na Prima love. Sladké si však od nás můžete užít i v jiné formě. 12. listopadu uvidí světlo světa...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
85%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016