Drsnou tvář musí v dalším díle ukázat Neal a Peter. A rovnou v boji proti sobě! Jen boxerský zápas jim totiž pomůže se zapeklitým případem. Než zjistíte, kdo z nich v ringu zvítězí, připomeňte si doteky boxu ve filmové historii.
V seriálu už Nathan Fillion alias Richard Castle nahání zločince jako zralý čtyřicátník. Ostatně když potkal svou, patrně životní, seriálovou lásku Kate, měl za sebou dvě nevydařená manželství. Pojďte však na chvíli proti proudu času a mrkněte na nějaké ty archivní fotky z Nathanova “šuplíku”.
Je to trochu bláznivá heckerka, ale rozhodně si během jedenácti let natáčení Myšlenek zločince získala srdce fanoušků. Hlavně proto, že je to nejlepší kamarádka Dereka Morgana. Její představitelka Kirsten Vangsness nedávno oslavila narozeniny. Je čas jí poznat.
Užijte si léto plnými doušky a začněte s tím teď hned! Objevte krásy české přírody a vyrazte s rodinou či přáteli na výlet po naší zemi. Výlety jsou u nás velmi oblíbené, což také potvrdil průzkum pro značku Opavia Zlaté. Z výsledků vyplynulo, že na ně vyráží pravidelně 89 % Čechů. A kam jezdíte vy?
V sobotu uvidíte bojovný film Tajemné vraždy. Jak vás zapálené odhalení promění v oběť vraždy? Studentka Callie se přidá k aktivistické skupině, která bojuje proti výstavbě mrakodrapu. Brzy zjistí, že jejich počínání má smrtelné následky...
Herci z bláznivého sitcomu, který má v Čechách stále velkou oblíbenost, se musí smířit se smrtí jednoho z kolegů. Co se stalo?
Pro policajtku a patoložku, která s ní spolupracuje, je prakticky každý případ neobvyklá i nebezpečná záležitost. Někdy je to však obzvlášť drama! Třeba jako v posledním díle šesté řady, který je na spadnutí. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě
Speciální místo v srdci bývalého podvodníka a hlavního hrdiny Ve službách FBI Neala má “jeho” Kate v podání Alexandry Daddario. Okolo okaté tmavovlásky se ostatně točí i aktuální díl. Koho však milovala a miluje právě Alexandra?
Město, které nikdy nespí. Se stejným člověkem dvakrát po sobě. Nevíme, jestli se představitelka Stana Katic koukala na Sex ve městě, ale randit s městem stejně jako Carrie Bradshaw umí dokonale. Stana má prázdniny, podívejte se, jak vypadá takové volno hvězdy z Castla na zabití.
Zatímco ve 12. řadě už neuvidíte sexy krasavce Dereka Morgana, tvůrci Myšlenek zločince rozhodně nezaháleli a najali dalšího herce. Tím není nikdo jiný než dobře vypadající Adam Rodriguez. Tady se domnělé vytloukání klína klínem vyplatilo.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cesty domů Foto:
07:15 08:55
85%
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.05
DNES V TVPo stopách krve Foto:
20.15
DNES V TVPandemie Foto:
22.20
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016