Soutěž se Sexem ve městě už zná své finalistky

Stylista Honza Pokorný, moderátorka Kateřina Kristelová a filmová kritička Irena Zemanová. Foto: Stylista Honza Pokorný, moderátorka Kateřina Kristelová a filmová kritička Irena Zemanová.Foto: All

Seriál Sex ve městě, který úspěšně vysílá televize Prima LOVE, se stal fenoménem, jehož sílu dokázal i obrovský zájem divaček o soutěž s názvem „Dopřej si luxus jako hrdinky Sexu ve městě a poznej nové kamarádky“.

Seriálová čtveřice ve složení Carrie Bradshawová, Samantha Jonesová, Charlotte Yorková a Miranda Hobbesová inspirovala české divačky k tomu, aby předvedly svou nápaditost a zabojovaly o atraktivní cenu.

 

Během prvního kola, které trvalo od 1. 8. 2011 do 21. 8. 2011, se přihlásilo víc než 140 soutěžících. Ty měly za úkol projevit svou kreativitu a vystihnout na fotografii co nejlépe charakteristiku jedné z hrdinek seriálu Sex ve městě.

 

Po skončení prvního kola se sešla porota ve složení moderátorka Kateřina Kristelová, stylista Honza Pokorný a novinářka Irena Zemanová v restaurant baru Café Café, kde z došlých fotografií vybrali dvacet finalistek.

 

Finálová dvacítka je od 26. srpna umístěna na facebooku Prima LOVE ve fotogalerii, kde si naše divačky můžete prohlédnout. Autorky čtyř nejúspěšnější fotografií vyhrávají luxusní výlet do New Yorku.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jsem do tebe blázen Foto:
03:25 03:45
43%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016