Soutěž se seriálem Sex ve městě: Odpovědi na vaše nejčastější dotazy!

Sex ve městě - Hanka, Kitty, Anežka, Klára Foto: Sex ve městě - Hanka, Kitty, Anežka, KláraFoto: Prima

Protože jsme zaznamenali vaše dotazy ohledně pravidel a možností soutěžit se seriálem Sex ve městě, chceme vám přinést několik odpovědí, které vám usnadní soutěžní proces.

 

1.    Mám se vyfotit sama, nebo se musíme vyfotit čtyři kamarádky?

Soutěží vždy jedna dívka. Samozřejmě pokud se do hry zapojíte s kamarádkami, musíte se prostřednictvím přihlašovacího formuláře na prima-love.cz přihlásit každá zvlášť.


2.    Myslím, že se nepodobám ani jedné z hrdinek.

Nehledáme dvojnice seriálových postav ani nezáleží na vaší postavě. Jde nám o to, abychom ve vás probudili kreativitu a abyste nám formou zábavy a hry ukázaly, jak nápadité dokážete být.


3.    Nemám šanci vyhrát, protože i když se dostanu do druhého kola, nechci otravovat své přátele, aby mi posílali na facebooku „lajky“.

Je jen na vás, jak moc si dáte záležet se stylingem. Vzhledem ke zkušenostem ze soutěží na sesterské stanici Prima COOL (Blejskni se jako COOL hrdina atd.) víme, že se vítězství dočkají opravdu ti, kteří se o ně svým nápadem nejvíce zasloužili. Pochopitelně pokud budete chtít požádat své přátele, aby vás podpořili, můžete.


4.    Nechci se zúčastnit, protože nechci odjet s někým, koho neznám.

Podtitulem soutěže je Vyhraj víkend v New Yorku a poznej nové kamarádky! Je možné, že do New Yorku odcestují dívky, které se neznají, ale právě během této cesty budou mít šanci se víc poznat. Navíc budou mít po ruce svého osobního asistenta, který jim zajistí pomoc s nákupy a orientací v tomto městě a bude tak doplňovat vítězný tým. Nezapomeňte, že se vítězky rozhodně setkají ještě před odletem.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
35%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016