Soutěž Báječný dort má první výherce

Prima love: Soutěž Báječný dort má první výherce - Rozhodování 2 Foto: Prima love: Soutěž Báječný dort má první výherce - Rozhodování 2Foto: All

První kolo soutěže Báječný dort pro Prima love už má své výherce. Z více než dvaceti dortů, jejichž fotky k nám přišly, vybírala odborná porota deset nejlepších, jejichž tvůrci vyhrávají cukrářský workshop s Ivetou Fabešovou, který se bude konat 19. května v Pražském kulinářském institutu.

Porota ve složení Iveta Fabešová, Roman Buťa (Těžká dřina) a redaktorka ahaonline.cz Lucie Čevelová to neměla vůbec snadné. Každému se líbilo něco jiného a u některých dortů se nemohli shodnout. V jedné situaci se obě porotkyně vrhly na Romana Buťu, a protože se jim nelíbil jeho výběr, společnými silami se ho snažily přesvědčit o opaku. Roman nakonec vyvázl bez zranění a o dortu rozhodl los. Přesvědčil se ale, že zdánlivě něžná práce, jakou je výroba dortů, může být také těžká dřina.

 

A jaké atributy byly pro porotu nejdůležitější? „Rozhodovala technika zpracování, celkový design, volila jsem hlavně ty jednodušší, nemám ráda kýčovité dorty,“ prozradila nám Iveta. Soutěže se zúčastnil také jeden muž a neprohloupil – jeho jednoduchý čistý dort postoupil mezi finálovou desítku.

 

Výherní dorty, které postoupily do druhého kola, si můžete prohlédnout na webových stránkách Prima love a do 17. května můžete hlasovat pro toho nejlepšího autora sladké pochutiny, který získá kuchařský kurz dle svého výběru v Pražském kulinářském institutu.

 

Hlasovat můžete v anketě tohoto článku: Soutěž: Báječný dort pro Prima love

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Myšlenky zločince Foto:
03:30 04:10
60%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016