Sobota přinese drama Dvě tváře důvěry – snímek o sexuálním obtěžování

Dvě tváře důvěry Foto: Dvě tváře důvěryFoto: All

Před těžkou životní situací stojí pokojská Hella, hlavní hrdinka filmu Dvě tváře důvěry. Musí se postavit za svou kolegyni a zároveň se vypořádat i s ohrožením sebe samé. Co se stalo? Seriál Dvě tváře důvěry můžete v sobotu od 20.00 zhlédnout na Prima Love.

Před těžkou životní situací stojí pokojská Hella, hlavní hrdinka filmu Dvě tváře důvěry. Musí se postavit za svou kolegyni a zároveň se vypořádat i s ohrožením sebe samé. Co se stalo?

Jak na oplzlého nadřízeného

Hella se dozví o sexuálním obtěžování své kolegyně Shirin, kterého se dopouští jejich šéf. Shirin se rozhodne pomoci, nicméně události, které se upozorněním na oplzlého ředitele spustí, jsou děsivé… Kolegyně její stížnosti odmítá a sama Hella je pak napadena v garážích. Přijde i o zaměstnání, bojovat nicméně nepřestává. Zvítězí nad nechutným chlápkem i systémem v hotelu?

Dvě tváře důvěry - upoutávkaDvě tváře důvěry - upoutávka

Mrkněte na známé tváře

Jednu z rolí ve Dvou tvářích důvěry si střihl hannoverský rodák Kai Wiesinger, kterého si můžete pamatovat například z filmu Zázračné děti, Zkáza lodi Gustloff nebo romantické komedie Rozhovory ve městě. A také Franziska Troegner, která si zahrála menší, ale celkem výraznou rolí maminky jednoho z malých soutěžících ve filmu Tima Burtona Karlík a továrna na čokoládu.

Koho ztvárnili v sobotním snímku?

Uvidíte v sobotu od 20.00 na Prima Love ve snímku Dvě tváře důvěry.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016