Sobota na Love? Budete mít tíživé svědomí

Tíživé svědomí Foto: Tíživé svědomíFoto: www.iprima.cz

Prima love ukáže v sobotu večer příběh studentů, kterým se jedna středoškolská párty vymkla z kontroly. Zabili striptérku. Jak se žije s takovou lidskou katastrofou na svých bedrech? To se dozvíte na Prima love ve 20.15.

 Přátelství středoškoláků Codyho, Gaba, Jasona a Tye vezme za své, když jeden z nich ve vzteku shodí ze schodů striptérku, která na následky zranění zemře. Jason chce vše oznámit policii, ale Cody, který má dívku na svědomí, ostatní přesvědčí, že se musejí zbavit těla a držet při sobě.

Tíživé svědomí má jen Jason?

Jason sice křehce nevypadá, ale jako jediný má s jejich konáním obrovský morální problém, ale slíbí, že nic neřekne. Nmilosrdný Cody vidí v Jasonovi potenciální nebezpečí, proto se ho rozhodne zavraždit. Vyláká ho do starého klubu pod záminkou, že si promluví...

Tam mu do pití nasype mnohonásobně vyšší dávku uspávacího prostředku, než je Jasonovo tělo schopné zvládnout. Poté s bratrem Gabem odvezou tělo na opuštěné místo.

Článek

Otýlie Vranská Foto:

Nejděsivější vražda v českých zemích: policie odhalila podezřelého po 80 letech!

Kdo brutálně zavraždil Otýlii Vranskou? Nejslavnější kriminální případ v dějinách Československa má po 80 letech vysvětlení.

 

Policie uzavře vyšetřování jako sebevraždu, protože se Jason rozešel s přítelkyní a nevzali ho na vysněnou vysokou školu. Chlapcova matka ale nevěří, že si vzal život. Neodpovídá to jeho povaze ani chování v posledních dnech. Pustí se tedy na vlastní pěst do pátrání…

 

Podívejte se, jak dopadne pátrání dvou vražd! To uvidíte na Prima love v sobotu ve 20.15!

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
5%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016