Slzy na place Sběratelů kostí. Představitel Sweetse loučení obrečel

Sběratelé kostí - Sweets Foto: Sběratelé kostí - SweetsFoto: archiv

10. řada přinesla velké překvapení – na počátku 1. dílu zemřel Lance Sweets. Proč připravili tvůrci fanouškům seriálu takový šok? Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Je to prosté, milý Watsone

Takže za prvé – Sweets zemřel v podstatě “dobrovolně”. Jeho představitel, teprve třicetiletý sympaťák John Francis Daley, totiž loni dostal možnost splnit si svůj velký sen, který se však s natáčením Sběratelů kostí neslučoval.

Prostě a jednoduše: Daley chtěl trávit víc času za kamerou než před kamerou. S parťákem Jonathanem M. Goldsteinem natáčeli komedii Bláznivá dovolená, a když se řešilo, zda Sweets na čas “zmizí” nebo odejde jednou provždy, padla volba na dramatičtější možnost.

Sběratelé kostí - Sweets umírá Foto: Sběratelé kostí - Sweets umíráFoto: archiv

Odchod ho dost ranil

I tak se však prý Daleymu ze seriálu neodcházelo zrovna lehce a poslední natáčecí den mu dal pořádně zabrat. Loni pro TV Line uvedl, že poslední natáčecí den byl dost náročný. Jednak strávil spoustu času pokrytý (umělou) krví, takže se mu kolegové spíš “vyhýbali”, pak točili dlouho do noci a když už se naskytla možnost k řádnému rozloučení, byla spousta spolupracovníků jednoduše dávno doma, Emily Deschanel s Davidem Boreanazem navíc zrovna pobývali na Comic Conu.

Na Johna to prý nějak dolehlo, a tak se po poslední scéně prostě a jednoduše rozplakal. Není divu. V seriálu totiž strávil pěkných pár let. A Sweetse prý měl fakt rád.

Další díl premiérové řady seriálu Sběratelé kostí, byť bez Sweetse, uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Ohnivý kuře Foto:
07:25 08:55
86%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016