Sherlock Holmes: Kde se schovává Jamie Moriarty?

V Sherlock Holmes: Jak prosté hraje Irene herečka Natalie Dormer Foto: V Sherlock Holmes: Jak prosté hraje Irene herečka Natalie DormerFoto: All

Jamie Moriarty se sice Sherlockovi i fanouškům seriálu Jak prosté tak trochu ztratila z očí. Nikdo jí však nemůže upřít to, že byla patrně nejdůležitější a nejkomplikovanější ženou života tohoto detektivního génia. A v seriálu zanechala řádnou stopu. Mrkněte, co dělá její představitelka.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Nebojí se výzev

Natalie Dormer se před pár dny řádně proběhla! Hvězda Tudorovců, Sherlocka Holmese nebo například Hry o trůny se totiž koncem dubna vydala zdolat London Marathon. Dormer navíc tuto výzvu neabsolvovala prvně. Debut si odbyla už v roce 2014.

Za kolik uběhla maraton?

Zatímco poprvé uběhla trasu za 3 hodiny a 50 minut, letos se zhruba o 30 sekund pohoršila. Podle jejích slov ji to sice trochu otrávilo, na druhou stranu zdůraznila, že běží pro dobrou věc – konkrétně na podporu organizace pomáhající dětem.

Margaery Tyrell (Natalie Dormer) Foto: Margaery Tyrell (Natalie Dormer)Foto: profimedia.cz a facebook.com

Mimochodem maratony běhá i představitel seriálového Sherlocka Jonny Lee Miller – ten londýnský si střihl v roce 2008. A uběhl ho za 3 hodiny, 1 minutu a 40 sekund!

Fantasy i horor

Kromě sportovních aktivit však má Dormer co dělat i v herecké branži. Minulý týden měla na HBO premiéru 6. řada seriálu Hra o trůny, kde hraje další “osudovou” ženu – Margaery Tyrell. Jejím zatím posledním filmovým počinem je horor Les sebevrahů, kde si zahrála dvojroli.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jsem do tebe blázen Foto:
03:10 03:35
72%
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVSupernova Foto:
22.05
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016