Shemar Moore s vlasy! Aneb 9 fotek mladého a neklidného vyšetřovatele z Myšlenek zločince

Už za mlada se Shemar mohl pochlubit dokonalou figurou Foto: Už za mlada se Shemar mohl pochlubit dokonalou figurouFoto: All

Ano, opáleného krasavce z Myšlenek zločince jste mohli vidět před lety v nekonečném seriálu, který se částečně dotknul i českých diváků. Pamatujete si na odpolední vysílání amerického seriálu Mladí a neklidní? Shemar Moore byl 11 let jeho součástí.

Shemara Moora můžete stejně tak dlouhou dobu vídat v úspěšném seriálu Myšlenky zločince, kde hraje sexy vyšetřovatele Dereka Morgana. Shemarovi už bylo dávno přes čtyřicet a je jasné, že za sebou má kariéru plnou podobných perel. Ano, na začátku jeho úspěšné kariéry seriálového herce se mu nevyhnula ani role ve slavném seriálu Mladí a neklidní, seriálu, jenž má na amerických obrazovkách svoje místo už od roku 1975 a stále se vysílá!

A o co v seriálu jde? Ve fiktivním městě Genoa ve Wisconsinu spolu soupeří dvě rodiny – Brooksovi a Fosterovi. V osmdesátých letech jsou nahrazeni rodinami Abbottů a Williamsů. Seriálová parodie na rodinu Kapuletů a Monteků má stále úspěch a na televizních obrazovkách se drží zuby nehty.

Seriálová oslava Foto: Seriálová oslavaFoto: All

 

Mladý a neklidný Shemar

Shemar si v seriálu Mladí a neklidní zahrál roli Malcolma Winterse, nevlastního bratra Neila Winterse. Shemar začínal s touto rolí v roce 1994, kdy mu bylo sladkých dvacet čtyři let (a mladého a neklidného hrát snad ani nemusel), v seriálu skončil jako dospělý muž v roce 2005. Tvůrci seriálu se s Malcolmem rozloučit nechtěli, a tak charakter nezbedného Winterse změnil jen tvář (role se znovu chopil Darius McGrary).

Z trochu "gangsta" bratra, který měl poměr s manželkou svého nevlastního bratra, se v roce 2005 stal zvláštní vyšetřovatel Derek Morgan v Myšlenkách zločince. V roce 2014 se Moore objevil jako host v seriálu Mladí a neklidní znovu, a znovu dokonce ve své slavné roli Malcolma.

Hédonista, který chce víc

Ale pokud mluvíme o mladém a neklidném Shemarovi Moorovi, nemůžeme opomenout fakt, že i v pětačtyřiceti letech má tento herec do zharmonizovaného jogína daleko. Jeho párty u něj doma jsou po celé Kalifornii už proslavené. Říká se jim totiž "nothing happen" párty (nic se neděje), možná proto, že je sem tam zakončují muži v uniformách. Aktéři mluví o tom, že Shemar je v osobním životě velký hédonista. Představme si pod tím, co potřebujeme.

Myšlenky zločince uvidíte na Prima love ve 20.15 v pondělí!


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Ohnivý kuře Foto:
17:25 18:45
55%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016