FOTOGALERIE: Herci z Myšlenek zločince se během natáčení rozhodně nenudí

Hvězdy Myšlenek zločince se fotí na Instagram Foto: Hvězdy Myšlenek zločince se fotí na InstagramFoto: Instagram.com

Americký seriál Myšlenky zločince uvidíte na Primě LOVE každé pondělí v hlavním vysílacím čase. Pojďte se s námi podívat do zákulisí natáčení, kde uvidíte i takové perly, jako jsou mužské přípravy v kostymérně či sex idol Shemar Moore bez kalhot. Jen tak.

Co uvidíte v pondělí na Primě LOVE ve 20.15?

Speciální jednotka FBI bude řešit další případ, na který si netroufne "obyčejná" policie. Tentokrát jim dá však pozorně zabrat a dost se projeví talent dr. Spencera. My všichni ostatní si zavzpomínáme na hodiny chemie. Proč?

Protože speciální tým Aarona Hotchnera je požádán o pomoc s vyšetřováním vražd za pomoci arzenu, který policii pořádně zamotal hlavu a je nutné profilovat vraha. Kdo spáchal tak ohavné činy?

Klasická dvojka Shemar a Matthew G. Gubler Foto: Foto: CBS.com

Zákulisí natáčení s humorem

Na rozdíl od českých herců ti američtí už dávno propadli sociální síti Instagram, kam nahrávají svoje fotky ze soukromí, ale i z práce. Fanoušky tak informují prostřednictvím fotografií, co se v jejich životě momentálně děje nebo na co se mohou těšit. Jedna z nejaktivnějších hereček Myšlenek zločince, jež fotí momentky ze zákulisí natáčení, je Andrea Joy Cook. Andrea hraje vyšetřovatelku Jennifer a svoje kolegy rozhodně nešetří, takže na Instagramu najdete i hereckého kolegu Shemara Moora s kalhotami u kolen (neboli Bez kalhot, kam by mohl z fleku zaskočit za Channinga Tatuma), ale i další kolegy zachycené v roztodivných situacích. Herci momentálně natáčejí dvanáctou řadu seriálu a podle různých selfies si natáčení užívají jako tu první!

Podívejte se na ty nejveselejší momenty ze zákulisí:

Myšlenky zločince uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě LOVE!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jsem do tebe blázen Foto:
03:25 03:45
43%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016