Sex ve městě: Carrie napálí mladý Bon Jovi

Sex ve městě1 Foto: Sex ve městě1Foto: All

Prima love se vrací ke kořenům seriálu Sex ve městě, z něhož se od té doby stal fenomén: proslavil boty Manolo Blahnik, módu všeobecně a hlavně sex. Respektive podpořil ženy, aby otevřeně o sexu mluvily, a to nejen mezi sebou.

Pamatujete si na konec devadesátých let? Doba Spice Girls, odhalených pupíků, řasenek na vlasy a nekonečně vysokých platforem?

Sex ve městě byl tehdy seriál, který teprve budoval svoji slávu. Carrie ještě nenosila každý den dvaceticentimetrové podpatky. Samantha byla mírně nevkusná a Miranda měla představovat androgynní právničku. Ale pak do jejich životů vstoupila stylistka Patricia Field. Dnes už každá malá holka ví, kdo je Blahnik a kdo Valentino. Krom toho Sex ve městě dokázal všem ženám, že být třicetiletá a nezadaná nevede k nešťastnému životu. "Singles" se stali pojmem, ne nadávkou. A Prima love vám díky Sexu ve městě ukáže tuhle tvrdě vybojovanou cestu. Můžete vsadit krk na to, že ještě před dvaceti lety bylo všechno trochu jinak, než si sami pamatujeme...

Carrie potkává Božského

Prima love momentálně vysílá druhou řadu seriálu. Carrie už je trochu poučená a hlavně už potkala pana B. Jenže pan Božský je nepolapitelný, stejně jako Samantha Jones ve své vlastní posteli...

Po smutném rozchodu s Božským se Carrie dává dohromady u známé newyorské psycholožky. A svoji bolest hodlá zaléčit perfektními šaty a pěkným pacientem, který chodí na sezení před ní. Ale jak se tak říká, nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.

Jon Bon Jovi tak trochu jinak

Ten sexy kukuč v bílé čekárně nepatří nikomu jinému než rockerovi, kterého zná celý svět. Jon Bon Jovi hraje Setha, pacienta psycholožky. Možná, že každého by napadlo, že to není zrovna to nejlepší místo k hledání dalšího partnera. Ale na obranu Carrie: ona je opravdu zoufalá. A kdo z nás si jednou neléčil nešťastnou lásku jinou láskou, ať hodí kabelkou.

Ani Carrie není jediná. Zatímco Samantha je za vidinu sexu schopná každý den sledovat americký fotbal se sportovním fanatikem, Miranda zjistila, že její soused není na první, ani na druhý pohled vůbec špatný.

Jedno je jasné. Můžeme holkám ze Sexu ve městě poděkovat za to, že za nás vybírají ty možná nejhorší typy mužů, které můžeme potkat...

Co provede Carrie Bradshaw ještě slavnější Jon Bon Jovi, uvidíte ve středu na Prima love od 22.50!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
10%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016