Seriálové drama v krvi. Dcera Kůstky má dobrodružné dětství

Kůstka a dcera Foto: Kůstka a dceraFoto: twitter.com

Kromě vraždy videoherního vývojáře, kterého jaksi nikdo neměl rád, řeší tentokrát Kůstka a Booth i výrazně příjemnější záležitost. Budoucnost své dcerky Christine! Než zjistíte, o co půjde, připomeňte si pár zajímavostí o této malé, milé postavě. A kdo jí dal vůbec tvář?

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Dramatický příchod

To by bylo, aby dcera patoložky s poněkud dobrodružným životním stylem a agenta FBI přišla na svět poklidnou cestou. Asi to si řekli tvůrci seriálu a Temperance Brennanovou tak nechali porodit Christine v poněkud netradičních podmínkách… Protože do nemocnice už to novopečení rodiče tak nějak nestihli. Kvůli práci, jak jinak.

Po kom se jmenuje?

Celým jménem se Kůstčina dcerka jmenuje Christine Angela – a není to jen tak. Jméno Christine totiž odkazuje ke Kůstčině matce, která tragicky zahynula. Druhé jméno Angela pak nese po své kmotře a Kůstčině a Boothově kolegyni Angele Montenegero.

Malá uprchlice

A teď ještě jedno dobrodružství. Divoké věci si Christine zažila už jako úplné prtě. Krátce po křtu na konci sedmé série totiž musela “uprchnout” lidem z očí se svou matkou, neboť Kůstka čelila falešnému obvinění z vraždy. A trvalo několik měsíců, než se Christine i Temperance mohly přestat skrývat a vrátily se ke svému starému životu i “tátovi” Seeleymu Boothovi. Uf uf.

Kdo jí dal tvář?

Christine ztvárnilo hned několik dětských “hereček”. Zatímco mezi sedmou a devátou sérií se v roli maličké Christine střídala dvojčata Ali a Susan Hartmanovy, od 9. řady přišla nová “odrostlejší” tvář. A tou je Sunnie Pelant, která se v showbyznysu pohybuje už od tří let. Tehdy začínala jako dětská modelka. Kromě hraní se malá slečna, která mimochodem nese stejné příjmení jako arcinepřítel její seriálové matky, věnuje i tancování. A to, že se dala tak brzy na kariéru, není žádný div, neb hraní se věnují i dva její starší bratři.

Ačkoliv třeba Emily Deschanel vlastní oficiální profil na Instagramu nemá, ten Suniin je fotkami celkem nabitý. Zdá se, že tahle hvězdička má pořádně nabitý program. 

Podívejte se: https://www.instagram.com/sunniepelant/

Premiérový díl Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
05:00 06:05
32%
DNES V TV
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.15
DNES V TVKoupili jsme Zoo Foto:
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.55
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
20.15
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
21.10
DNES V TVKronika temna Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016