Seriálová Maura má za sebou pohnutý osud, víte to?

Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně Foto: Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevněFoto: All

Mauru Isles znáte jako diváci Primy LOVE už několik let. Víte ale, co všechno už má tato samostatná žena za sebou? Život ji příliš nešetřil...

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Co uvidíte ve čtvrtek?

Poté, co je nalezeno tělo místního pošťáka, musí policisté spolupracovat s excentrickou poštovní inspektorkou, která věří, že vražda je součástí velkého spiknutí...

Dramatický původ

Maura vyrostla v bohaté rodině, která ji jako dítě adoptovala. Jejím biologickým otcem je však irský zločinecký boss Patrick „Paddy“ Doyle a matkou dr. Hope Martin. Ta se v seriálu poprvé objevila ve třetí sérii a diváci tak zjistili, že jak Maura, tak Hope nakonec skončily u stejné profese – patologie. V seriálu nakonec nechybí ani Paddy, který má roli zrovna ve čtvrtečním díle.

Divné děcko

Minulý týden jsme psali, že Jane Rizzoli byla v dětství tomboy jak hrom. A i Maura měla své zvláštnosti – byla poněkud samotářská. V 10 odešla na internátní školu a spolužáci jí dokonce vymysleli nelichotivou přezdívku Maura – The Bore A, protože se domnívali, že je jejich velice chytrá spolužačka nesmírně nudná. Ale to se sakra pletli!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně Foto: Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevněFoto: All

Odvaz na vejšce

Což dokázala třeba svou protestní akcí na vysoké škole. Byla tu součástí jezdeckého týmu a jednou vyrazila na koni nahá – jednalo se o znamení odporu proti škrtům v rozpočtu. Hustá!

Zbožňuje svou práci

Maura miluje pitvání a zkoumání mrtvých lidí a pro svou práci je absolutně nadšená! Mrtvé tak trochu preferuje před živými, kteří ji soudí nebo se jí smějí, nicméně během seriálu přece jen udělala, co se společenských schopností týče, značný pokrok!

V lásce však zatím mnoho štěstí neměla.

Zlomí se to?

Uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016