Seriálová Maura má za sebou pohnutý osud, víte to?

Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně Foto: Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevněFoto: All

Někdo vraždil kvůli záhadné knize! Práce pro Mauru a Jane! Dámy si ale najdou čas i na zábavu, Maura totiž pořádá večeři, kde se má Jane setkat s jejím novým přítelem. Než si pustíte další díl, připomeňte si pár zajímavostí ze života slavné patoložky. Je prostě skvělá!

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Dramatický původ

Maura vyrostla v bohaté rodině, která ji jako dítě adoptovala. Jejím biologickým otcem je však irský zločinecký boss Patrick „Paddy“ Doyle a matkou dr. Hope Martin. Ta se v seriálu poprvé objevila ve třetí sérii a diváci tak zjistili, že jak Maura, tak Hope nakonec skončily u stejné profese – patologie. V seriálu nakonec nechybí ani Paddy, který má roli zrovna ve čtvrtečním díle.

Divné děcko

Minulý týden jsme psali, že Jane Rizzoli byla v dětství tomboy jak hrom. A i Maura měla své zvláštnosti – byla poněkud samotářská. V 10 odešla na internátní školu a spolužáci jí dokonce vymysleli nelichotivou přezdívku Maura – The Bore A, protože se domnívali, že je jejich velice chytrá spolužačka nesmírně nudná. Ale to se sakra pletli!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně Foto: Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevněFoto: All

Odvaz na vejšce

Což dokázala třeba svou protestní akcí na vysoké škole. Byla tu součástí jezdeckého týmu a jednou vyrazila na koni nahá – jednalo se o znamení odporu proti škrtům v rozpočtu. Hustá!

Zbožňuje svou práci

Maura miluje pitvání a zkoumání mrtvých lidí a pro svou práci je absolutně nadšená! Mrtvé tak trochu preferuje před živými, kteří ji soudí nebo se jí smějí, nicméně během seriálu přece jen udělala, co se společenských schopností týče, značný pokrok!

V lásce však zatím mnoho štěstí neměla.

Zlomí se to?

Uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
05:00 06:05
42%
DNES V TV
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.15
DNES V TVKoupili jsme Zoo Foto:
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.55
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
20.15
DNES V TVHawaii 5-0 Foto:
21.10
DNES V TVKronika temna Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016