Seriál PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE

PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE 1 Foto: PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE 1Foto: Prima

Chybovat je lidské a zodpovědnost za své činy se snažíme někdy zahladit doztracena. O tom vědí své i postavy seriálu Přešlapy, který si budou moci vychutnat diváci Primy LOVE

Udělali jste nedávno nějakou „botu“? Myslíte si, že se z vašeho průšvihu jen tak nevyhrabete? Teď už na to nebudete sami.

Je jim kolem třiceti a musejí se poprat se spoustou nástrah, které se nevyhýbají ani nám. Jejich osudy jsou různé – a přece je spojuje touha po nalezení smyslu života a obyčejné spokojenosti. Začínající vztah, obohacení letitého společného soužití, výchova dětí, kariérní postupy a další podobné atributy řeší hrdinové seriálu Přešlapy.

 

Připomeňte si známé tváře, jako jsou David Matásek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová nebo Soňa Norisová, v seriálu, jehož tři série si diváci Televize Prima velmi oblíbili.

 

Známá filmová kritička publikující pro MF Dnes Mirka Spáčilová po uvedení první řady seriál přirovnala vzhledem k humornému a otevřenému vztahu k sexu k megaúspěšnému americkému komediálnímu seriálu Přátelé.

 

Příznivci Prima LOVE  budou moci první díl seriálu Přešlapy vidět poprvé už 16. srpna po dvaadvacáté hodině. Repríza dílu bude následovat hned další den ráno, a tak ti, kteří nestihnou seriál večer, nastartují den s partou sympatických třicátníků.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:50
24%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016