Ségra seriálové Kůstky Zooey Deschanel se stala maminkou!

Nová holka - Jess Foto: Nová holka - JessFoto: archiv

Ve znamení velké změny a radostné události byl minulý týden u Zooey Deschanel. Šestatřicetiletá herečka a hvězda seriálu Nová holka se stala maminkou! Další díl seriálu Nová holka uvidíte každý všední den ve 12.20 na Prima love.

Jak jsme vás informovali už před pár měsíci, ukázalo se, že sestra seriálové Kůstky se po roce vztahu s televizním producentem zaláskovala na sto procent. Zooey si se svým vyvoleným pořídila dítě. Herečka z Kalifornie ale převezla všechny ostatní v čele s médii. Všechno udělala pěkně potají!

Co se narodilo?

Nedávno se objevila informace, že Zooey porodila holčičku. Jméno novopečení rodiče sice zatím neprozradili, malá by však podle oficiálních zpráv měla být zdravá a překrásná.

Nová Holka - Schmidt Foto: Nová Holka - SchmidtFoto: All

Malé velké překvapení

Se zprávou (nikoliv fotkou!) o narození malé však Zooey vyslala do světa ještě jednu překvapivou informaci – že je vdanou paní. S producentem Jacobem Pechenikem se měli vzít nedávno během supertajného svatebního obřadu. Zprávu o zasnoubení přitom Jacob a Zooey v lednu oznámili právě s prozrazením, že je Zooey těhotná. Pro herečku to byla druhá svatba, poprvé se v roce 2009 provdala za muzikanta Bena Gibbarda. Ovšem už koncem roku 2012 se rozvedli.

U Deschanelů je letos plno!

U Deschanelových je přitom letos extra radostný rok. Počátkem června totiž porodila druhého syna i Emily, starší ségra Zooey, kterou můžete na Prima love vídat ve Sběratelích kostí. Je tedy pravděpodobně jen otázkou času, kdy se dvě mámy s kočárky dostanou na nějaké společné procházce do hledáčku fotografů. A Em bude mít pro mladší ségru nejspíš spoustu vychytávek a rad.

Přejeme hodně štestí!

Další díl seriálu Nová holka uvidíte ve středu ve 12.20 na Prima love.

Článek

Nová holka: kluci opíjí Russela Foto:

Nová holka: Jak se to vyvíjí se sexy padesátníkem?

Jak jsme vás ve středu informovali, Jess, hlavní hrdinka seriálu Nová holka, se lehce sblížila se sexy zazobaným padesátníkem. Jess se tentokrát rozhodne svého postaršího...

Článek

Zoey Deschanel v klipu Offspring Foto:

Retro: Ségra seriálové Kůstky si zahrála v klipu Offspring

Je roztomilá, nekonveční a zábavná. Zooey Deschanel je prostě hvězda seriálu Nová holka. Než se pobavíte u dalšího dílu, naservírujeme vám pár perliček ze života této...


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben I (1)
Big Ben, seriál Foto:
15:45 17:45
6%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016