Sběratelé kostí: Vraždil čokoládový magnát?

Knight v Jurském parku Foto: Knight v Jurském parkuFoto: archiv

Největší čokoládová sladkost světa má nechutnou náplň – lidské ostatky. Kůstka a Booth se pouští do pátrání a podezření padá na excentrického čokoládového magnáta v podání Wayna Knighta. Mrkněte na nej role v Knightově kariéře. Další díl Sběratelů kostí uvidíte už v úterý ve 21:20 na Prima love.

Od kouzlení na ulicích

Poněkud obtloustlá postava a brýle. To jsou charakteristické znaky osmapadesátiletého herce, které ho často předurčovaly k hraní komických postav. Nicméně když jako mladík přišel do New Yorku, měl hluboko do kapsy a živil se jako pouliční kouzelník. Až o dva roky později dostal první roli na Broadwayi. Na nejznámější televizní a filmové role si však musel ještě počkat.

Spielberg volá

V 80. letech si zahrál vedlejší roli v kultovce Hříšný tanec, thrilleru Kennetha Branagha Znovu po smrti nebo ve válečném snímku Olivera Stona Narozen 4. července. A u Stona dostal i další příležitost v dramatu JFK. Počátkem 90. let si také zahrál policistu ve slavné „bezkalhotkové“ scéně Základního instinktu.
JFD - Knigh Wayne Foto: archiv

Knight je muž, který může mluvit o tom, že není malých rolí. Foto: archiv

 

A to tak dobře, že na základě těchto minut si ho Steven Spielberg vybral do Jurského parku. Tam ztvárnil Denise Nedryho, obézního počítačového inženýra. Mimochodem, ač byla kila navíc Waynovo „poznávací znamení“, v průběhu kariéry mu začala dělat vážné potíže a musel zahájit přísnou dietku. Zhubnul přes 50 kilo!

Úspěšný dabér

Wayne také nadaboval řadu animovaných postav – například slona Tantora v Tarzanovi, Ala v Toy Story 2 nebo Demetria v Herkulovi. Ze zatím posledních rolích si ho můžete pamatovat jako agenta Briana Friedkina ze čtvrté řady Torchwoodu, předloni si zahrál také po boku Hillary Duff v romantické komedii She Wants Me.

Bude ve Sběratelích kostí za vraha? Uvidíte už v úterý od 20:20 na Prima love.

Článek

Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 7

Sběratelé kostí: Top 5 míst k hledání mrtvol

Kůstka hledá zbytky těla i v latríně, a ta asi nepatří mezi nejlepší místa k práci... Ale ona má prostě smůlu, seriál Sběratelé kostí jí dává zabrat. Přesvědčte se sami!

Článek

Sběratelé kostí, Seeley Booth, 4

Znáte slavné policajty pracující inkognito? Booth s Kůstkou už ano...

Smrt policisty, který pracoval v utajení, budou v úterý vyšetřovat Temperance „Kůstka“ Brennan a Seeley Booth ve Sběratelích kostí. Policista skončil dost špatně – jako ...

Článek

Kůstka a Booth Foto: archiv Prima

3 nejšťastnější zářezy v kariéře Davida „Bootha“ Boreanaze

Sběratelé kostí už dnes ve 20.15 na Prima love. Kdo zabíjel během filmového natáčení? Nemilá věc čeká Kůstku s Boothem, když se vyrazí podívat na natáčení filmu, jenž ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jsem do tebe blázen Foto:
02:55 03:20
83%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016