Sběratelé kostí: Top 5 míst k hledání mrtvol

Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 7 Foto: Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 7Foto: www.iprima.cz

Kůstka hledá zbytky těla i v latríně, a ta asi nepatří mezi nejlepší místa k práci... Ale ona má prostě smůlu, seriál Sběratelé kostí jí dává zabrat. Přesvědčte se sami!

Tak se podíváme na ta nejhorší místa k práci, jaká vás můžou potkat:

1. Mrtvola v mrtvole?

Těla na pláži, na poli, na silnici mají jednu velkou výhodu, jsou snadno odhalitelná a člověk se k nim snadno dostane. Těžší je, když se k nim musí probojovat, například tak, že hledá mrtvolu v mrtvole. V tomto případě šlo naštěstí jen o medvěda, ale lidem s lehkým žaludkem stačí málo.
Sběratelé kostí VII (1) - Obrázek 5Sběratelé kostí VII (1) - Obrázek 5

2. Jezero čisticích prostředků

Dr. Brennanová je forenzní antropoložka a potřebuje ke své práci kosti. S tím souvisí, že všechny oběti, které zkoumá, jsou v různých stadiích rozkladu. Někteří vrahové se přitom snaží, aby šly věci rychleji, v jednom případě si pachatel napomohl vanou plnou domácích čisticích prostředků! Taková koupel by zaručeně trumfla i ty nejzdravější/nejsmradlavější bahenní lázně.

3. Skládka

Popeláři se nikdy nedostanou na špici nejvyhledávanějších profesí. Zato u nás se do popředí dostanou. Prohledávat tuny odpadků, plesnivějící jídlo a mrtvé krysy, abyste nakonec našli mrtvého člověka? To vylepší den až ve chvíli svého konce.

Sběratelé kostí VI (9) - Doktorka z fotografie - Obrázek 13 Sběratelé kostí VI (9) - Doktorka z fotografie - Obrázek 13

4. Dětské miss a la panenky Chucky

Ačkoliv najít lidské ostatky u dálnice vedle odpadního potrubí také není žádná slast. Tentokrát se však nacházíme ve světě dětských Miss, a kdo je jednou viděl, tak ví, o čem mluvíme. Ta děcka vypadají jako upravenější verze panenky Chucky.

5. Latrína

Na vrchol patří jednoznačně pán z latríny. Představa, že v něčem takovém hledáte ty nejmenší důkazy jako třeba lidské vlasy, vás nutí odvracet zrak od obrazovek. Hledat jehlu v kupce sena je proti tomu procházka růžovým sadem.

Na případ Kůstky, která se musela hrabat v latríně, jsme se soustředili zde. Podívejte se a nenechte si ho ujít ve středu na Prima love ve 21.20!

Klára Drahotová

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
5%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016