Sama proti osudu: Co má hlavní hrdinka společného se svou představitelkou?

Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! zuby Foto: Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! zubyFoto: thinkstock.com

Milostné drama v nelehké situaci – toť zápletka tohoto romantického počinu. V hlavní roli je odvážná lékařka, která se vydá pomáhat obětem zeměstřesení na Sumatru. Tady se setká i s arogantním kolegou. Než zjistíte, jak to dopadne, mrkněte na pár zajímavostí o představitelce hlavní role.

Romantické drama Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20.15 na Prima LOVE.

Začátek jako překvapení

Jsou herečky, které odmala vědí, že chtějí hrát, a pak ty, které jejich kariéra nakonec možná tak trochu překvapí. Alexandra Neldel patrně patří do té druhé skupiny. K první roli se totiž prý dostala víceméně náhodou. V půli 90. let pracovala jako zubní asistentka a příležitostná hosteska, když si ji na turnaji v pólu vyhlédla šéfka castingové agentury a pozvala ji na zkoušku pro roli v seriálu Gute Zeiten, schlechte Zeiten. Dopadlo to dobře a tehdy dvacetiletá Alexandra naskočila do natáčení seriálu, kde pak strávila celé tři roky.

Sexy dívka z obálky

Už krátce po svém nástupu do seriálu Alexandra zapózovala i pro časopis Playboy, kde oslnila hřívou blond vlasů. A přišly i další role. V roce 2005 například romantický seriál Verliebt in Berlin, kde ztvárnila hlavní roli. Neldel sice po první řadě seriál opustila, později se do něj však vrátila. V roce 2005 se Alex objevila po boku Tila Schweigera (Klepání na nebeskou bránu, Hanební pancharti) a Johanny Wokalek (Baader Meinhof Komplex) třeba v komedii Naboso, zahrála si i v komedii 90 dní bez sexu a dalších romantických záležitostech.

Sama proti osudu - upoutávkaSama proti osudu - upoutávka

 

Není z cukru

Alexandra se nicméně nevěnuje jen herectví, ale angažuje se také v charitativních projektech. Pomáhala například se stavbou domů pro nejchudší obyvatele v Kambodži a Nepálu. Hlavní hrdince sobotního snímku se tedy tak trochu podobá.

Romantický film Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20.00 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016