Romanci Holmese a Watsonové brání jedna postava. Uhodnete která?

Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1Foto: archiv Prima

Je to sen všech seriálových fanoušků televizní série Sherlock Holmes: Jak prosté, tvůrci, a teď dokonce i herci se však takovému záměru brání zuby nehty. Johnny Lee Miller se ke vztahu dvou vyšetřovatelů vyjádřil jasně a prozradil jednu pikantnost.

Už čtvrtou řadu seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté můžete sledovat i na Prima LOVE. Každá středa večer patří vyšetřování anglického Sherlocka, jenž se pohybuje na americkém minovém poli FBI společně se svou parťačkou dr. Watsonovou.

Co uvidíte už tuto středu? Sherlocka Holmese čeká velice podařený případ, který pobaví. Ve světě řádí zločinec, který se inspiroval komiksem... Nebo to je všechno jinak? Sherlock Holmes řeší případ mrtvého muže, který byl nalezen v převleku superhrdiny z komiksu. To uvidíte tuto středu ve 20.15 na Primě LOVE.

A teď se vraťme k otázce, která všechny fanoušky vždycky zajímala. Když k sobě totiž dáte dva parťáky opačného pohlaví v televizním seriálu, nejpozději do druhé série se ti dva, kteří se zpočátku nemohou vystát, dají dohromady. Vždyť nenávist je k lásce tak blízko.

Sherlock Holmes: Jak prosté - zákulisí natáčení Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - zákulisí natáčeníFoto: Instagram.com

Vztah Holmese a Watsonové je svatý

Sherlock Holmes: Jak prosté má v Americe pátou řadu, zatímco my můžeme sledovat tu čtvrtou, a zatím nic! Jak to? K touze fanoušků se vyjádřil už i samotný představitel anglického detektiva. "Vztah Holmese a Watsonové je svátý, a pokud bychom ho změnili, už to nebude seriál o Watsonové a Holmesovi," naráží Johnny Lee Miller na přátelský vztah mezi klasickou dvojicí stvořenou Arthurem Conanem Doylem.

Sherlock Holmes: Jak prosté chystá další řadu!Sherlock Holmes: Jak prosté chystá další řadu!

Postava Kitty, zabiják pomyslné romance

A proto se také objevila už ve třetí řadě seriálu postava Kitty, která má zabránit jakékoliv romanci mezi Holmesem a Watsonovou. Ačkoliv tvůrci se nedávno přiznali, že o tom, že by se z Watsonové a Holmese stal pár, kdysi přemýšleli. Nicméně nechtějí zabít chemii, která mezi oběma postavami probíhá přirozeně. A Doherty, tvůce seriálu, se vyjádřil jasně. "Nic nezabije pomyslnou romanci tak rychle, jako je rodičovství, proto je tu mladá Kitty, která v životě potřebuje trochu navést. A proto tuto rodičovskou roli dáváme právě Sherlockovi a Watsonové," vysvětluje.

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu na Primě LOVE ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:50
91%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016