Rizzoli & Isles: Po Mauře jdou kriminálníci!

Rizzoli a Isles - Maura a její kolegyně Foto: Rizzoli a Isles - Maura a její kolegyněFoto: archiv Prima

Premiérovou řadu Rizzoli & Isles můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 ma Prima Love. Ačkoliv se minulý díl někdo pokoušel o Rizzoli, kriminálníci si tentokrát nedají pokoj ani s její kamarádkou!

Dostali ji. Superchytrá patoložka Maura Isles se totiž stala obětí přepadení. Záhadný zločinec ji unesl a skrývá na neznámém místě. Když je však únosce odhalen a Maura stále nikde, je Jane Rizzoli jasné, že pachatelů bylo víc. Začíná závod o čas. Maura je někde schovaná, nejspíš naživu, ale na jak dlouho?

Zatímco Maura zažívá v televizi dramatické okamžiky, její představitelka Sasha Alexander je naštěstí, alespoň podle toho, co vyfiltruje k fanouškům, pěkně v pohodě. Servíruje totiž jednu hezčí fotku než druhou.

Jak vypadal režisérský debut

Tady se třeba podělila o momentku z oslavy jejího režisérského debutu, jímž je jeden z dílů finální sedmé řady populárního seriálu.

Rizzoli a Isles - Sasha Alexander slaví po režisérském debutu Foto: Rizzoli a Isles - Sasha Alexander slaví po režisérském debutuFoto: Instagram.com

Později přidala pár pohodových, prosluněných fotek z výletů. A nechybí ani sexy selfie.

Rizzoli s Isles - Sasha Alexander a zasloužený odpočinek Foto: Rizzoli s Isles - Sasha Alexander a zasloužený odpočinekFoto: Instagram.com

Další díl seriálu Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016