Reality show na Prima love: Krásky proměňují tyhle stydlivé geeky v okouzlující muže

Dovedete si představit, že z těchto mužů se stanou okouzlující pánové? Foto: Dovedete si představit, že z těchto mužů se stanou okouzlující pánové?Foto: archiv Prima

Už tu bylo zaměření na zpívání, tancování, přežití ve vile, vědomostní nebo fyzické dovednosti. Co když to ale smícháme dohromady a na jednu stranu barikády dáme rozené geeky a na druhou trochu hloupější, za to ale jedny z nejkrásnějších dívek světa?

Jedinečná reality show, která nemá obdoby, přináší zápolení dvou opravdu výjimečných skupin. Ty pak společně soupeří o to, kdo na konci pozvedne vítězný pohár a 250 tisíc dolarů. Jenže nejde pouze o cenu. Jde o kompletní přeměnu. A pokud vás zajímá, kdo se bude měnit nejvíce, čtěte dál.

Dle slov producentů je reality show Krásky vs. šprti také hodně sociální experiment a je zajímavé vidět, jak se z počítačově zaměřených kluků stávají sociálně oblíbení jedinci, jež nezkazí žádnou zábavu. V proměnách ze žabáků v šarmatní prince jim pak pomáhá skupina krásných dívek, které se mohou zdát hloupé, ale o to víc jsou krásné.

I dívky v reality show ukazují, že to nejsou chladné krásky, které touží jen po krásných fotbalistech. Mladé geeky sice představí světu jako okouzlující gentlemany, jejich duše se ovšem příliš nemění. Jen se ukážou světu v poněkud jiném světle.

Odbourá osmnáct soutěžících stud a vyjdou ze svých škatulek?

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (10)
Big Ben, seriál Foto:
00:05 02:05
17%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016