Purpurové květy: Rozchod před dvanácti lety jejich lásku nezabil

Purpurové květy1 Foto: Purpurové květy1Foto: archiv Prima

Co všechno opouštíme ve chvíli, kdy dostaneme vysokoškolský diplom? Jsou to jen studentská svoboda a inspirativní myšlenky? Opustit školu znamená i opustit různé vztahy. Co se stane, když se staří známí znovu potkají? To vám prozradí romantický snímek Purpurové květy v neděli na Prima love ve 20.15.

Romantická komedie Purpurové květy otevírá i jinou otázku, než aby jen přinášela obyčejné setkání se starými přáteli. Školní lavice jste opustili před x lety a snahu dělat všechno trochu jinak než vaši předchůdci také. Máte za sebou pár nepovedených vztahů, několik zaměstnání a na účet vám chodí pravidelně pár plateb, které vám zajišťují pohodlný život.

Jedna nevinná návštěva baru a osudové setkání

Lidé se potkávají většinou jinak než ve filmech. Strkají do sebe na ulici, poznávají se na večírcích nebo v zaměstnání. Stejně tak jako Selma Blair právě v Purpurových květech. Selma zavolá své kamarádce z vysoké školy, sejdou na večeři, aby oslavily Katiny třiatřicátiny a povyprávěly si o plánech do budoucna. Náhle se však obě dívají do očí minulosti.

Purpurové květy

V rohu na opačném konci restaurace sedí jejich milenci z univerzitních let, kterým daly před dvanácti lety kopačky: Brian (Patrick Wilson), z nějž se stal úspěšný autor detektivek, a Murphy (Ed Burns), jeho současný právník. Následuje série událostí, díky kterým si všichni čtyři uvědomí nebezpečí a ošidnost prvních lásek a poznají nepředvídatelnost druhých šancí.

Zajímavosti:

Selmu Blair můžete znát z různých romantických komedií. Nejvíce se ale proslavila v roli Cecile v Nebezpečných známostech, když se dost neohrabaně snažila jako náctiletá svést tehdejšího sexidola Ryana Phillipa. Sama herečka byla několik let médii neustále označovaná jako anorektička, za což mohla její extrémně drobná a chlapecká postava. Selma je však teď šťastnou a o něco zaoblenější matkou :-)

Purpurové květy jsou osmým filmem za posledních jedenáct let režiséra Burnse. Ten se v tomto snímku vrací do své oblíbené čtvrti Tribeca a zároveň pokračuje v zájmu o současná témata: rodinu, přátelství, kariéru, ambice a lásku.

Sledujte Purpurové květy na Prima love v neděli ve 20.15!

Článek

Koláže: filmové páry Foto:

Nejlepší filmové páry roku 2013!

Podívají se na sebe a my už víme, že ti dva patří k sobě. Filmovým dvojicím to však dochází o něco později, a o to je to zajímavější. Znáte ty nejlepší dvojice z filmových...

Článek

Lolita Foto:

Znáte filmové páry s velkým věkovým rozdílem?

Láska hory přenáší... Ty filmové by přenesly i Himálaj. Dokonce i téma velkého věkového rozdílu. Lolita vyvolala skandál. Ale některé filmové páry mohou prolomit stereotypy...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016