Prima love slaví čtvrté narozeniny! Co všechno miluje?

Prima love narozeniny Foto: Prima love narozeninyFoto: All

Prima love 8. března na Mezinárodní den žen oslaví již svoje čtvrté narozeniny. Podívejte se, jak na televizních obrazovkách budou oslavy vypadat. Máme pro vás totiž krásné upoutávky. A téma? Co milujeme!

Čtvrtý rok – to je batole stále roztomilé. 8. března takové narozeniny oslaví i televizní kanál Prima love. Kanál založený stylově na Mezinárodní den žen, který měl zaujmout hlavně ženy. Jak se ovšem postupem času ukázalo, Prima love nenechala chladnými ani muže. Proto se z růžového loga stalo fialové a na Love kromě ženského fenoménu Sex ve městě a romantických filmů vídáte i thrillery a skvělé kriminální seriály.

Zatímco nedělní oslavu narozenin završíme vysíláním filmového trháku Twilight sága: Nový měsíc, během víkendu budeme oslavovat i jinak. Můžete sledovat krásné upoutávky věnované přímo čtvrtým narozeninám Primy love. A téma je jednoznačné: Co milujeme?

Milujeme hvězdy a filmové trháky

Na Prima love můžete sledovat úspěšné filmy, jako je Titanic, Austrálie nebo tento měsíc třeba Ságu Twilight. A v nich filmové hvězdy, které slibují kvalitu.

Milujeme smích, a proto i sitcomy

Kanál Love je dopoledne a odpoledne plný sitcomů, u kterých se pobavíte. Odlehčíme vaše všednodenní starosti společně s Barneym z Jak jsem poznal vaši matku, povedenou rodinkou od Roseanne či Deníkem zasloužilé matky.

Milujeme pátrání a odhalení

Už čtyři roky můžete na Prima love sledovat to nejlepší z amerických detektivních seriálů, jako jsou Sběratelé kostí či Castle na zabití. Nově můžete sledovat v pondělí ve 20.05 i Myšlenky zločince a ve středu punkového Sherlocka Holmese.

Milujeme skutečné příběhy

Každou sobotu můžete na Love sledovat filmové zpracování pravdivých příběhů. Motivy na události, které se opravdu staly, divačky a diváky milují. A vy si můžete vsadit na to, že takové příběhy uvidíte každý víkend!

My prostě milujeme plnit vaše každé přání!

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
21:15 22:15
28%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016