Prima LOVE má vášeň pro módu

Prima LOVE má vášeň pro módu  Foto: Prima LOVE má vášeň pro módu Foto: All

Milé dámy, dovolujeme si vás jménem Prima LOVE pozvat na unikátní noční show The Night of Passion for Fashion, která proběhne 20. října od 18 do 23 hod. v Paláci Flóra.

Tato akce promění Palác Flóra v Mekku módy, trendů a stylu, které se zúčastní celebrity a přední profesionálové z oblasti módy a stylingu. Milovníky módy a stylu jistě zaujme fashion show nové podzimní kolekce Paláce Flóra a speciálně připravená soutěž, která umožní výhercům užít si naplno péči stylistů. Předsedkyní poroty velké soutěže bude moderátorka a také reportérka TOP STAR magazínu Gábina Partyšová.

Nezapomeňte se registrovat na připravovaný workshop stylu a make-upu, kde budete mít jedinečnou příležitost osobní konzultace s profesionálním stylistou o tom, jak pečovat o svůj vzhled. Informace o soutěži a registrace probíhají na stránkách www.palacflora.cz.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVŽivot naplno Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.50
DNES V TV
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.55
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016